تبلیغات

دانلود Gang of Four – بازی کارتی گنگ چهار نفره برای اندروید توضیحات برنامه

Gang of Four

Gang of Four: The Card Game – Bluff and Tactics : بازی کارتی «گنگ چهار نفره» یک بازی هیجان انگیز می باشد که باید با ترکیبی از استراتژی و زیرکی ، مراحل مختلف را پشت سر بگذارید. هر کس که زود تر از دست کارت هایش خلاص شود می تواند قدرت های ماورایی مختلفی را به دست بیاورد. گنگ چهار نفره از یک بازی واقعی به نام Choh Dai Di که در محله های جنایت خیز هنگ کنگ بازی می شود ، نشات گرفته است.

در این بازی باید با پیشرفت در بازی خودتان را برای رویارویی با بزرگترین گانگستر های چینی آماده کنید. در مراحل مختلف باید به مصاف چالش های پر رمز و راز بروید و با دسیسه کردن و مبارزه جانانه به یک مافیای مخوف نفوذ پیدا کنید. استراتژی در این بازی حرف اول را میزند و خیلی حساب شده باید بازی را به پیش ببرید. البته طی مراحل مختلف چندین بار سورپرایز خواهید شد که هیجان بازی را دو چندان می کند.

بازی اندرویدی Gang of Four که توسط استودیو بازی سازی Asmodee Digital طراحی و ساخته شده، همین چند روز پیش و به تازگی روانه بازار بازی های اندرویدی شده و توانسته تا به اینجای کار امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 3 سال می باشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی کارتی گنگ چهار نفره – Gang of Four The Card Game :

★ یک بازی کارتی مبتنی بر مرحله و استفاده از حرکت های ترکیبی.

★ یکی از بهترین باز سازی ها از روی بازی قدیمی و معروف کارتی چینی.

★ امکان بازی با 1 الی 4 نفر بازیکن به صورت آفلاین و آنلاین.

★ امکان بازی به صورت تک نفره و رقابت با هوش مصنوعی.

★ امکان رقابت با دوستان در حالت local و مسابقه با افراد دیگر از سراسر جهان در حالت online.

دانلود
برنامه های مشابه Gang of Four

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

تبلیغات