Gameram توضیحات گیمرام

Gameram یک شبکه اجتماعی فوق العاده برای همه گیمرهاست، چه کسانی که بازی های موبایل، کامپیوتر، کنسول یا حتی بازی های تخته ای بازی می کنند. این برنامه در واقع یک اجتماع آنلاین برای علاقه مندان به بازی های ویدیویی است که می توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. از ویژگی های برجسته Gameram می توان به قابلیت پیدا کردن دوستان و هم تیمی های جدید برای بازی های چندنفره اشاره کرد. کاربران می توانند آیدی بازی خود را در این برنامه پست کنند تا دیگر گیمرها آن را ببینند و برای بازی مشترک دعوتشان کنند. این قابلیت بسیار مفیدی است، چرا که پیدا کردن هم تیمی مناسب برای بازی های آنلاین چندنفره گاهی دشوار است. علاوه بر این، کاربران می توانند در مورد بازی های مورد علاقه خود بحث و گفتگو کنند. اتاق های چت مختلفی برای انواع بازی ها از جمله MOBA، RPG، اکشن و … وجود دارد که می توان در آنها عضو شد و با طرفداران یک بازی خاص ارتباط برقرار کرد.

اشتراک گذاری تجربیات و لحظات جالب و حماسی بازی ها نیز از دیگر امکانات جذاب Gameram است. کاربران می توانند عکس و ویدیو از بازی های خود منتشر کنند و دیگران را در جریان ماجراجویی های گیمینگ خود قرار دهند. البته این اشتراک گذاری ها تنها محدود به محتوای شخصی نیست و اخبار و اطلاعات مرتبط با صنعت گیم نیز به اشتراک گذاشته می شود. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی Gameram، چت روم های متنوع آن است که امکان ارتباط با گیمرهای دیگر از سراسر دنیا را فراهم می کند. کاربران می توانند بحث های جالبی را دنبال کنند، سوالات خود را مطرح کنند یا حتی دوستان جدیدی پیدا کنند. چت روم ها عمدتا بر اساس نوع بازی تقسیم بندی شده اند تا کاربران بتوانند به راحتی گیمرهایی را که علاقه مندی های مشترکی دارند، پیدا کنند.

البته Gameram تنها یک شبکه اجتماعی نیست، بلکه به کاربران کمک می کند تا تیم و گروه خود را برای بازی های مختلف تشکیل دهند. امکاناتی مثل ایجاد گروه، دعوت از دوستان، چت داخل بازی و برنامه ریزی برای سشن های بازی بعدی وجود دارد تا کار گیمرها برای بازی گروهی آسان تر شود. در واقع می توان گفت Gameram مثل یک مربی برای پیدا کردن بهترین افراد برای تیم شما عمل می کند. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه Gameram :

  • یافتن دوستان و هم تیمی های جدید برای بازی
  • اشتراک گذاری آیدی بازی برای بازی مشترک
  • بحث و گفتگو درباره بازی های مورد علاقه
  • یافتن بازیکنان برای بازی های چندنفره
  • ایجاد اجتماع و دوستان بازی برای خود
  • به اشتراک گذاری عکس و ویدیو از بازی

برنامه های مشابه Gameram

MojiPop

MojiPop

Offline Mode
0
2.6.2.3
Sunista-Logo

Sunista

Offline Mode
3.27
13.1
دانلود Google Meet - برنامه گوگل میت برای اندروید

Google Meet

Online Mode
3.19
226.0.599509286
Tango- Live Stream, Video Chat

Tango

Online Mode
3.15
8.47.1705151206
دانلود Instagram اندروید

Instagram

Online Mode
2.93
316.0.0.0.42

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

روبینو