دانلود Followers Assistant Pro - برنامه دستیار هوشمند اینستاگرام اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود Followers Assistant Pro - برنامه دستیار هوشمند اینستاگرام اندروید

Followers Assistant Pro عنوان یک دستیار هوشمند اینستاگرام می باشد که توسط Followers Assistant Team توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. امروزه شبکه های اجتماعی نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می‌کنند. بسیاری از ما تلاش می کنیم که از این فرصت نهایت استفاده را برده وبه وسیله این شبکه ها کسب و کار خود را گسترش دهیم. اما نکته ای که باید به آن اشاره کرد عدم توانایی ما برای مدیریت سوشال مدیا می‌باشد. هر چند که این شبکه های اجتماعی امکانات و قابلیت های منحصر به فردی را در اختیارمان قرار می‌دهند اما دسترسی داشتن به ابزاری خاص که کمک کند صفحات اختصاصی خود را بهتر مدیریت کنیم، می تواند سرعت رشد و پیشرفت ما را چند برابر کند. تا به کنون اپ های متنوعی در این زمینه، در پلی استور منتشر شده اند که در این پست قصد داریم شما همراهان همیشگی وب‌سایت اپلیکیشن ها را با یکی از بهترین آن ها آشنا کنیم.

برنامه Followers Assistant Pro همان استارت اپی است که می‌تواند در موارد بسیاری به رشد صفحه شخصی و یا کاری شما در اینستاگرام کمک کرده و اجازه دهد که مدیریت بهتری روی آن داشته باشید. همان طور که در عنوان پست نیز به این موضوع اشاره کردیم فالوور اسیستنس یک دستیار هوشمند می باشد که از جمعه امکانات فوق العاده اش می‌توان به ارائه گزارش هایی دقیق اشاره کرد. با یک نگاه کلی به گزارش های ارائه شده قادر خواهید بود که سرعت پیشرفت خود را در اینستاگرام بررسی کرده و بدانید که فعالیت های تان مثمر ثمر واقع شده و یا اینکه نیازمند تلاش بیشتری میباشد. از جمله این اطلاعات می‌توان به تعداد لایک ها، کامنت ها، فالوور های جذب شده و… اشاره کرد. این اطلاعات کمک می‌کنند که بدانید مخاطبین شما بیشتر از چه محتوایی استقبال کرده و مانور بیشتری بر روی این دسته از اطلاعات بدهید.

دیگر گزینه ای که در برنامه Followers Assistant Pro کاربرد بسیار زیادی دارد، سیستم آنفالو گروهی فالوور ها می باشد. شما عزیزان به وسیله این قابلیت قادر خواهید بود که لیستی از کسانی که شما را آنفالو کرده اند مشاهده کرده و آنها را به صورت گروهی تنها با یک اشاره آنفالو نمایید. سیستم آنفالو کردن استارت اپ فوق هوشمند بوده و به گونه ای عمل می‌کند که حساب شخصی شما در اینستاگرام به هیچ عنوان مسدود نشود.

ویژگی های برنامه Followers Assistant Pro :

  • یک دستیار هوشمند برای مدیریت حرفه ای حساب شخصی و یا بیزنس شما در اینستاگرام
  • ارائه اطلاعاتی دقیق و کامل برای تحلیل هر چه بهتر اکانت خود
  • گزینه ای برای مشاهده طرفداران شما و یا کسانی که صفحه تان را آنفالو کرده اند
  • آنفالو گروهی کاربران تنها با یک اشاره
  • سیستم هوشمند برای جلوگیری از مسدودیت اکانت شما در صورت استفاده از قابلیت آنفالو گروهی
  • افزودن کاربران به لیست علاقه مندی های خود برای جلوگیری از آنفالو شدن
  • مشاهده تاریخچه ای از فعالیت های شما در یک نگاه
دانلود ADS

برنامه های مشابه Followers Assistant Pro

دانلود Instagram اندروید

Instagram

Online Mode
2.92
236.0.0.0.67
mAst Music Status Video Maker

mAst

Offline Mode
0
1.4.4
Qute-1

Qute

Offline Mode
4
3.50
iGetter-for-Instagram-Pro-2

iGetter for Instagram

Offline Mode
0
4.4.47
SignalCheck-Pro-1

SignalCheck Pro

Offline Mode
0
4.71

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه