دانلود Firework – اپلیکیشن ساخت ویدئو کوتاه فایرورک برای اندروید توضیحات برنامه

Firework

Firework – Short-form videos for pro’s : اپلیکیشن اندرویدی فایرورک یک برنامه بی نظیر برای ساخت ویدئو و فیلم های کوتاه می باشد. با استفاده از ابزار های موجود در برنامه می توانید ویدئو هایی را بسازید که هم شما هم بقیه بینندگان را متحیر و مجذوب خود کنند. هر ویدئو می تواند تا 30 ثانیه طول بکشد. حامیان مالی این اپلیکیشن، قبلا اپلیکیشن های موفقی مانند Snapchat و Musical.ly را به بازار اپلیکیشن های اندرویدی ارائه کرده بودند. این برنامه که در مرحله آزمایشی خود می باشد، تنها با گذشت پنج ماه از ارائه خود، توانسته بیش از یک میلیون کاربر را به خود جلب کند.

متمایزترین ابزار فایرورک ، با نام Reveal ، به کاربران امکان می دهد فیلم های افقی و عمودی را همزمان ضبط کنند. به این ترتیب ، وقتی بینندگان در حال تماشای فیلم هستند ، می توانند تلفن های خود را برای یک دید همه جانبه تر بچرخانند. از دیگر ویژگی های جالب این اپلیکیشن، یک موتور کشف هوشمند می باشد که به کاربران مناسب ترین و بهترین پیشنهاد را برای مشاهده می دهد، این قابلیت همچنین تمامی محتوای نا امن و ناخواسته را برای شما فیلتر می کند.

اپلیکیشن اندرویدی Firework که توسط کمپانی Loop Now Technologies, Inc طراحی و ساخته شده، در مدت کوتاهی از عرضه خود، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده. این نرم افزار با بیش از 1 میلیون بار دانلود از گوگل پلی توانسته امتیاز خوب 4.4 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. استفاده از این اپلیکیشن مناسب تمامی رده های سنی بالای 12 سال می باشد.

ویژگی های نرم افزار Firework :

  • امکان ساخت ویدئو های کوتاه 30 ثانیه ای جالب و جذاب با استفاده از ابزار های موجود در برنامه.
  • بهره گیری از یک موتور کشف محتوای هوشمند که بهترین و مناسب ترین محتوای موجود در برنامه را که توسط دیگر کاربران تولید شده در اختیار شما قرار میدهد.
  • امکان دنبال کردن تولید کنندگان ویدئو محبوبتان. همچنین می توانید ویدئوهای محبوب خود را در اکانت خود ذخیره کنید.
  • استفاده از قابلیت Reveal که امکان مشاهده ویدئو ها را در حالت عریض (با چرخاندن گوشی) به کاربران می دهد.
دانلود

برنامه های مشابه Firework

Likee - Formerly LIKE Video

Likee - Formerly LIKE Video

Online Mode
3.5
3.26.60
دانلود برنامه ایران فلیکس

IranFlix

Online Mode
4.2
2.8
KinoConsole - Stream PC games-Logo

KinoConsole

Offline Mode
0
2.3.3
V LIVE

V LIVE

Online Mode
3.5
4.8.1
iShot Video Editor free video maker, crop video-Logo

IShot Video Editor

Offline Mode
0
2.2.16

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

$footer_script = get_field('footer_script', 'option'); if ($footer_script) { echo $footer_script; } ?>