دانلود Fancy Face – اپلیکیشن ایجاد تصاویر چهره فانتزی اندروید توضیحات برنامه

Fancy Face

Fancy Face – See Future Me : این اپلیکیشن جالب با استفاده از پایگاه اطلاعاتی خود و فن آوری پیشرفته هوش مصنوعی، تصاویر شما را دریافت کرده و در مورد آینده شما پیش بینی بصری میکند. بنا به گفته سازنده این برنامه، تلاش آنها این است که هر کاربر بتواند جذابیت تلفیق فرهنگ باستانی و فن آوری پیشرفته را از طریق این اپ تجربه کند.

اپلیکیشن اندرویدی Fancy Face که توسط شرکت Ira A Moore طراحی و ساخته شده، تاکنون بیش از یک میلیون بار از مارکت گوگل پلی نصب و دانلود شده است. اگر دوست دارید بدانید که در آینده و دوران پیری چه شکلی میشوید. یا اگر دوست دارید بدانید بچه شما و همسرتان تقریبا چه شکلی خواهد شد، میتوانید از امکانات این اپ اندرویدی استفاده کرده تا عکس نهایی را مشاهده کنید و از نتایج واقع گرایانه آن شوکه شوید.

 

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی چهره فانتزی – Fancy Face :

★ ماشین زمان! آیا کنجکاو هستید که آینده و دوران پیری چه شکلی خواهید شد؟ قیافه خود را در دوران پیری مشاهده کنید و آن را با پدر بزرگ و مادر بزرگ و والدین و دوستانتان به اشتراک بگذارید تا در کنار هم بخندید و یا حتی شوکه شوید!

★ زندگی قبلی. آیا می خواهید چهره و هویت زندگی گذشته خود را بدانید؟ آیا شما یک شاهزاده خانم یا خدمتکار بودید؟ چه وقتی ازدواج کردید؟

★ شاخص زیبایی. از طریق سلفی نمره ویژگی های صورت خود را در زیبایی شناسی عمومی بدانید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار اندرویدی Fancy Face – ایجاد تصاویر چهره فانتزی را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Fancy Face

doublicat-face-swap-app-Logo

Doublicat: Face Swap app

Offline Mode
0
1.0.22
Drink Your Phone - iDrink Drinking Games (joke)-Logo

Drink Your Phone

Offline Mode
0
6.0.8
xbStream - Stream for Xbox One-Logo

xbStream

Offline Mode
0
1.43
Boodle-Logo

Boodle

Online Mode
2
1.5.20.537
9GAG-Logo

9GAG

Online Mode
0
6.85.03

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه