Earth Protect Squad: TPS Game توضیحات جوخه محافظان زمین

Earth Protect Squad: TPS Game

Earth Protect Squad: TPS Game جوخه محافظان زمین، عنوان یک بازی اکشن شوتر سوم شخص در سبک بقا است که توسط استودیو Kisunja – Fun Shooting Games توسعه و معرفی شده است. هنگامی که صحبت از بازی‌های اکشن بقا می‌شود، به نسبت سبک انتظارات پلیر‌ها نیز بالاتر می‌رود. در این ژانر آن‌ها به دنبال لحظاتی اکشن با گرافیکی خیره کننده هستند که در بازی‌های کمی دیده می‌شود. با این حال ما در این پست قصد داریم تا شما را با یک عنوان خارق العاده آشنا کنیم. بازی که بدون شک هر پلیری را ساعت‌ها مجذوب خودش می‌کند.

برخلاف بسیاری از بازی‌های اکشن بقا، از جمله نقاط قوت Earth Protect Squad: TPS Game می‌توان به داستان جذابش اشاره کرد. داستان بازی از آن جایی آغاز می‌شود که تعدادی از موجودات بیگانه به زمین حمله کرده اند. هزاران سفینه فضایی در مدار زمین در حال گردش بوده و به این هیولا‌ها کمک می‌کنند تا به زمین برسند. تا به کنون کسی دلیل حملات آن‌ها را نیافته است، اما چیزی که اهمیت دارد، کشتار مداوم آن‌ها است. این موجودات تمامی انسان‌ها را کشته و حتی برخی از آن‌ها را به موجوداتی ترسناک تبدیل می‌کنند. در هنگامی که همه امید خود را برای نجات بشریت از دست داده اند، گروهی به نام جوخه محافظان زمین ظاهر می‌شوند. این گروه تلاش می‌کنند تا با از بین بردن این موجودات بار دیگر آرامش را به زمین بازگردانند. حال شما در نقش یکی از اعضای این گروه ظاهر می‌شوید و در کنار هم تیمی‌های خود به مبارزات‌تان ادامه می‌دهید.

از جمله نکات مثبت بازی Earth Protect Squad: TPS Game می‌توان به انواع سلاح‌ها اشاره کرد. مجموعه‌ای از سلاح‌های گوناگون و همچنین پهپاد‌ها در اختیارتان قرار دارد که به کمک آن‌ها قادر خواهید بود دشمنان‌تان را از بین ببرید. گرچه تمامی آن‌ها در ابتدای بازی در دسترس نیستند و به مرور زمان قادر به بهره مندی از آن‌ها خواهید بود. بازی دارای دو بخش داستانی و آنلاین می‌باشد که در حالت داستانی 18 مرحله برای پلیر‌ها در نظر گرفته شده است. در کنار مراحل جذاب، ما شاهد یک گرافیک بی‌نظیر هستیم که در مقایسه با حجم بازی بسیار خیره کننده است. شما عزیزان می‌توانید کاراکتر اصلی خود را متناسب با آن چه که می‌خواهید شخصی‌سازی کرده و تجربه‌ای جدید را در این زمینه به دست آورید.

ویژگی های بازی Earth Protect Squad: TPS Game:

  • تجربه یک بازی اکشن بقا با داستانی جذاب
  • گرافیک خیره کننده به نسبت دیگر عناوین مشابه
  • مجموعه ای از انواع سلاح ها برای از بین بردن دشمنان خود
  • امکان شخصی سازی کاراکتر اصلی متناسب با نیاز های تان
  • دو حالت بازی به صورت داستانی و آنلاین
  • رو به رو شدن با چالش های گوناگون به واسطه مجموعه ای از انواع هیولا ها

دانلود ADS

برنامه های مشابه Earth Protect Squad: TPS Game

PUBG MOBILE China

PUBG MOBILE China

Online Mode
3.5
1.24.23
Call of Duty: Warzone Mobile

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Online Mode
3.04
2.11.3.16592640
دانلود Call of Duty: Mobile - Garena - بازی کالاف دیوتی موبایل گارنا اندروید

Call of Duty®: Mobile - Garena

Online Mode
3.17
1.6.41
دانلود Call of Duty: Mobile - بازی ندای وظیفه موبایل اندروید

Call of Duty: Mobile

Online Mode
3.03
1.0.41
دانلود PUBG New State Mobile 0.9.56.548 – آخرین نسخه بازی پابجی نیو استیت اندروید

NEW STATE Mobile

Online Mode
3.32
0.9.56.548

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

بیت 24