تبلیغات

دانلود Earn to Die 2 – بازی لایق مرگ 2 اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Earn to Die 2 – بازی لایق مرگ 2 اندروید + مود

Earn to Die 2 یک بازی اکشن مسابقه ای بسیار هیجان انگیز است که در آن بازیکن باید با ماشین های مختلف، به دل زامبی ها زده و آنها را لت و پار کند. در این دنیای آخرالزمانی دو چیز بسیار کمیاب است، انسان و سوخت! بازی داستان ساده اما جالبی دارد، یک کشتی تخلیه اضطراری در سمت دیگر کشور منتظر است، شما برای نجات پیدا کردن باید هر چه سریعتر خودتان را به کشتی برسانید. تنها مانعی که بر سر راه دارید، شهرهایی پر از زامبی های مختلف است که سد راه شما برای رسیدن به کشتی می شوند. بخش داستانی بازی پنج برابر طولانی تر از شماره اول شده و همچنین مکان های صحرایی در شماره اول، جای خود را به شهرهای زامبی نشین داده است. بازی Earn to Die 2 دو بعدی بوده و گرافیک هنری بسیار خوبی دارد، گیم پلی و کنترل بازی نیز مطابق استاندارد بازی های دوبعدی طراحی شده. در سمت راست صفحه، دکمه هایی برای گاز دادن و توربو، و در سمت چپ تصویر نیز دکمه ای برای چرخاندن ماشین قرار گرفته است. با استفاده از این دکمه ها باید تا جایی که می توانید مسافت بیشتری طی کنید، البته باید حواس تان به سوخت نیز باشد، چرا که این آیتم بسیار کمیاب است.

تعداد ماشین های بازی به 10 عدد می رسد، در هر مسابقه ای که شرکت می کنید مقدار زیادی پول بدست می آورید، از این پول ها برای خرید ماشین های جدید و همچنین آپگرید آنها استفاده خواهید کرد. در ابتدای بازی بخاطر ضعیف بودن ماشین و محدودیت سوخت، خیلی نمی توانید در مسیر بازی پیشرفت کنید، اما رفته رفته با پول های بدست آمده و مراجعه به پمپ بنزین های قرار گرفته در مسیر، می توانید ماشین خود را آپگرید کرده و مسافت کل یک مرحله را طی کنید. طراحی مراحل در بازی Earn to Die 2 بسیار هوشمندانه انجام شده، مراحل دارای چند استیج یا طبقه هستند، این که از کدام طبقه و مسیر استفاده کنید کاملا به انتخاب خودتان بستگی دارد. یکی از مهم ترین نقاط قوت بازی همین موضوع است که باعث می شود حتی تکرار دوباره مراحل سرشار از تجربه های جدید باشد. با توجه به حجم کم بازی و سرگرم کنندگی زیاد آن، توصیه می کنیم حتما این بازی زیبا را از وبسایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Earn to Die 2‏ :

  • یک بازی اکشن مسابقه ای دو بعدی با گرافیک بسیار زیبا
  • بخش داستانی طولانی تر از شماره اول بازی
  • دارای 10 عدد ماشین متنوع با قابلیت آپگرید اجزای مختلف ماشین
  • کنترل ساده و گیم پلی اعتیاد آور با مراحل چند سطحی
  • بیش از 50 میلیون دانلود از فروشگاه گوگل پلی
نکته مهم نسخه مود شده بازی شامل مود فروشگاه رایگان می شود. شما می توانید تمام وسایل را بصورت رایگان برای ماشین خود خریداری کنید.

برنامه های مشابه Earn to Die 2

Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D

Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D

Online Mode
0
1.13.0
دانلود Super Soccer Champs 2020 –  بازی قهرمان فوتبال 2020 اندروید + مود

Super Soccer Champs 2020

Offline Mode
0
2.1.3
دانلود Drift Legends – بازی افسانه های دریفت اندروید

Drift Legends

Offline Mode
0
1.9.3
دانلود Drag Racing – بازی مسابقه درگ اندروید + مود

Drag Racing

Offline Mode
0
1.8.7
دانلود Police Drift Racing – بازی مسابقه ای فرار از پلیس اندروید + مود

Police Drift Racing

Offline Mode
0
0.1.4

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

شبکه اجتماعی پاتوق