DuckDuckGo Privacy Browser توضیحات برنامه

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo Privacy Browser یا داک داک گو یکی از بهترین مرورگرهایی است که تجربه یک وبگردی خصوصی را برایتان فراهم می‌کند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران دستگاه‌های هوشمند به تازگی در هنگام وبگردی با آن روبه‌رو می‌شوند ترکر های شخص ثالث می‌باشد. این ردیاب‌ها تمامی نتایج جست‌وجو و علایقتان را به مرور زمان جمع‌آوری کرده و نه تنها حریم خصوصی‌تان را نقض می‌کنند بلکه با نمایش تبلیغاتی آزار دهنده لذت مرور صفحات وب را از کاربران می‌گیرند. افزونه‌های مختلفی برای مقابله با این ردیاب‌ها و یا دیگر جاسوس افزارها طراحی شده‌اند اما باید بگوییم که، به طور معمول مرورگرهای موجود در اسمارت فون ها از این افزونه‌ها پشتیبانی نمی‌کنند. در چنین شرایطی یکی از بهترین گزینه‌های موجود استفاده از مرورگرهای وب امنیتی می‌باشد، که DuckDuckGo یکی از بهترین آن‌ها است.

یکی از اصلی‌ترین و پر طرفدارترین ویژگی‌های مرورگر DuckDuckGo Privacy Browser که در توضیحات فوق نیز به آن اشاره کرده‌ایم، سیستم پیشرفته مسدود سازی ردیاب‌های شخص ثالث می‌باشد. این قابلیت منحصربه‌فرد اجازه خواهد داد که بدون هیچ‌گونه نگرانی نسبت به نقض قوانین حریم خصوصی به مرور صفحات وب پرداخته و مطمئن باشید که تبلیغات آزار دهنده مشکلی برای وبگردی شما به وجود نخواهند آورد. برای افزایش امنیت و ارائه تجربه‌ای جدید به کاربران ویژگی‌های خاصی برای این مرورگر وب در نظر گرفته‌شده است. یکی از این ویژگی‌ها دکمه آتشین می‌باشد! اگر شما در حال مرور چندین صفحه خاص و خصوصی باشید در صورت بروز هرگونه مشکلی تنها کافی است تا گزینه آتشین را لمس کرده و شاهد بسته شدن تمامی زبانه و پاک شدن کوکی‌ها در یک چشم بر هم زدن باشید.

تمامی وب سایت‌هایی که ما در طول روز از آن‌ها بازدید می‌کنیم دارای یک سطح امنیتی از A تا F هستند؛ مرورگر DuckDuckGo Privacy Browser به کاربران خود اجازه می‌دهند که درجه این سطح امنیتی را در هنگام ورود به هر وب‌سایتی مشاهده کرده و بدانند که به چه اندازه امن می‌باشند. سازندگان مرورگر داک داک گو یک موتور داخلی جست‌وجوی اختصاصی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند، این جست‌وجو گر بسیار ایمن بوده و بهترین نتایج را برای شما عزیزان به نمایش می‌گذارد. در این برنامه می‌توانید همانند دیگر مرورگرهای وب به سادگی از چندین زبانه استفاده کرده و یا اینکه صفحات مورد علاقه‌تان را به یک لیست اضافه کنید.

ویژگی های برنامه DuckDuckGo Privacy Browser :

  • مرور صفحات وب با سرعتی بسیار بالا و بدون هیچ گونه تاخیری
  • امکان مرور صفحات در حالت چند زبانه ای
  • مسدود سازی خودکار ردیاب های شخص ثالث
  • اجبار وب سایت ها به استفاده از پروتکل https
  • نمایش درجه حریم خصوصی تمامی وب سایت ها
  • موتور جست و جو گر ایمن داخلی
  • حالت مرور ناشناس برای جلوگیری از ذخیره سازی هر گونه کوکی و تاریخچه
  • بستن تمامی زبانه ها تنها با یک اشاره

برنامه های مشابه DuckDuckGo Privacy Browser

Google Chrome: Fast & Secure

Google Chrome

Online Mode
2.67
92.0.4515.166
Mi Browser Pro-Video Download, Free, Fast & Secure-Logo

Mi Browser Pro

Online Mode
4
12.12.2.2
دانلود Free Adblocker Browser - Adblock & Private premium - مرورگر ضد تبلیغات وب اندروید

Free Adblocker Browser - Adblock & Private

Online Mode
0
80.0.2016123416
دانلود Dolphin Browser - مرورگر وب سریع و امن دلفین اندروید

Dolphin Browser

Online Mode
0
12.2.9
zarebin

zarebin

Online Mode
0
5.3.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه