دانلود DRIVE# - بازی رانندگی بی پایان برای اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود DRIVE# - بازی رانندگی بی پایان برای اندروید + مود

DRIVE# یک عنوان ماشین سواری به سبک رکوردی و بی انتهاست که به مقدار زیادی از فیلم های اکشن ماشینی دهه 70 میلادی الهام گرفته است. گیم پلی در این بازی بسیار  ساده است، ابتدا ماشین و محیط مورد نظر را انتخاب کرده و سپس به دل جاده می زنید. فقط باید مراقب باشید تا به هیچ چیزی برخورد نکنید. در اینجا نه سرعت مهم است و نه مقصد، فقط و فقط راندن است که اهمیت دارد. گرافیک بازی طراحی بسیار جالبی داشته که حال و هوای فیلم های دهه هفتادی را در بیننده ایجاد می کند. جاده ها نیز در محیط های متنوعی قرار گرفته اند که با بروز رسانی های دائمی شرکت سازنده بازی به تعداد آنها نیز افزوده می شود.

هدف در بازی DRIVE# راندن تا دورترین جای ممکن است، در مسیر باید از ماشین های در حال حرکت سبقت گرفته و سکه هایی که در گوشه و کنار جاده چیده شده اند را جمع کنید. همچین باید حواس تان به بنزین ماشین هم باشد، برای بدست آوردن بنزین باید آیکن مربوط را در پمپ بنزین های کنار جاده دریافت کنید. سیستم کنترل در بازی بسیار ساده طراحی شده، سرعت ماشین بصورت خودکار توسط خود بازی کنترل می شود، تنها کاری که شما باید انجام بدهید، چرخاندن فرمان برای دور زدن موانع و دریافت سکه و نیتروهای درون مسیر است. تابلوهای بقل جاده اطلاعات مفیدی مثل محل پمپ بنزین در مسیر پیش رو دراختیار بازیباز می گذارند که توجه به آنها را به امری حیاتی بدل می کند.

در ابتدای بازی فقط با یک ماشین شروع می کنید، اما با جمع امتیاز و لول آپ، ماشین های قدرتمندتر و سریعتری در اختیارتان قرار می گیرد. در این بازی بیش از 12 ماشین کلاسیک از جمله ماشین پلیس، وانت، کامیون و … در بازی وجود دارند. تمام ماشین هایی که خریداری می کنید با تغییر رنگ شخصی سازی می شوند. بطور کلی بازی DRIVE# یک عنوان بسیار خوش ساخت و سرگرم کننده با گرافیکی عالی است. کنترل بازی نیز آسان بوده و کاملا بهینه و بدون تاخیر است. همچنین بازی شامل ایستر اگ و اتفاقات بامزه ای نیز می شود که به صورت رندوم در بازی رخ می دهند.

ویژگی های بازی DRIVE# :

  • بازی مسابقه ای سه بعدی با مکانیسم رکوردی بی انتها
  • گرافیک بسیار خوب به سبک فیلم های اکشن دهه هفتاد میلادی
  • محیط های بسیار متنوع و زیبا
  • دارای بیش از 60 عدد ماشین از کلاس های مختلف مثل اسپرت، وانت و ... با قابلیت شخصی سازی
  • بروز رسانی های دائمی با افزایش محتوای بازی
  • نزدیک به 5 میلیون دانلود از گوگل پلی استور با نمره خوب 4.3

برنامه های مشابه DRIVE#

دانلود Real Racing 3 – بازی ریل رسینگ 3 اندروید + مود

Real Racing 3

Online Mode
0
9.7.1
دانلود Drift Max City – بازی شهر دریفت اندروید + مود

Drift Max City

Offline Mode
0
2.87
دانلود Hill Climb Racing 2 – بازی مسابقه تپه نوردی اندروید + مود

Hill Climb Racing 2

Offline Mode
3.33
1.45.3
دانلود Need for Speed No Limits – بازی نید فور اسپید نامحدود اندروید

Need for Speed™ No Limits

Online Mode
0
5.4.1
بازی اندروید Asphalt 8

Asphalt 8

Online Mode
2
5.8.0k

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه