تبلیغات

دانلود Dragons: Titan Uprising – بازی اژدها: قیام تایتان برای اندروید توضیحات برنامه

Dragons-Titan Uprising

Dragons – Titan Uprising : در این بازی شما باید برای نجات سرزمین Berk از شر یک کمپانی شرور به نام Dragonroot تمام تلاش خود را بکنید. در ادامه باید به همراه دو شخصیت به نام های Hiccup و Toothless با دشمنان خود مبارزه کرده و همچنین انواع اژدها های افسانه ای را جمع آوری کنید.

بازی اندرویدی Dragons: Titan Uprising که توسط استودیو بازی سازی Ludia Inc طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از یک میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز خوب 4.4 از 5 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای هفت سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی اژدها: قیام تایتان – Dragons: Titan Uprising :

★ یک تیم افسانه ای را از بین 100 اژدها انتخاب کرده و آنها را به یک نبرد حماسی برای نجات سرزمین Berk هدایت کنید. با سه الی پنج اژدها روبرو شده و مبارزه کنید و سعی کنید سه سنگ مختلف را در جایگاه مخصوصشان قرار دهید و بیش از 750 مبارزه را با استفاده از توانایی های خود پیروز شوید.

★ در مزرعه پرورش اژدها باید تخم اژدها های خود را به مرحله تولد برسانید. این اژدها های کوچک را با دقت پرورش دهید تا زمانی که به بلوغ کامل برسند و بالهای تایتان خود را بر فراز آسمان بگشایند.

★ مناطق جدید را کشف کرده و به سیاه چال های فراسوی سرزمین Berk بروید و قدرت خود را به دشمنان خود نشان دهید. با استفاده از غنائم بدست آمده، سازه های جدید ساخته و آنها را ارتقا دهید تا گستره امپراطوری خود را افزایش دهید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Dragons: Titan Uprising – اژدها: قیام تایتان را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Dragons: Titan Uprising

دانلود ‏‎ Bridge Constructor Portal‎‏–‏‎ ‎‏بازی‎ ‎پورتال پل ساز اندروید + مود‏

Bridge Constructor Portal

Offline Mode
0
5.2
دانلود The Room Two – بازی اتاق شماره دو اندروید

The Room Two

Offline Mode
0
1.10
دانلود The Silent Age – بازی ماجراجویی عصر سکوت اندروید

The Silent Age

Offline Mode
0
2.16
دانلود کلماتیک kalamatic - بازی حروف و کلمات برای اندروید

kalamatic

Offline Mode
4
3.4.2.5
دانلود Delicious Bed & Breakfast – بازی مسافرخانه خوشمزه اندروید

Delicious Bed & Breakfast

Offline Mode
0
1.5.6

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

شبکه اجتماعی پاتوق