Display Tester توضیحات برنامه

display-tester-full-android-cover

Display Tester عنوان یک اپلیکیشن عالی برای تست صفحه نمایش گوشی در اندروید است. صفحه نمایش یکی از مهمترین بخش های گوشی های هوشمند است و کیفیت و سالم بودن آن رابطه مستقیم با میزان رضایت کاربر از دستگاه دارد و به همین خاطر لازم است که در هنگام خرید یک دستگاه اندرویدی جدید و یا کارکرده حتماً صفحه نمایش آن در شرایط مختلف تست شود تا بتوان از باکیفیت بودن آن مطمئن شد. اپلیکیشن Display Tester ابزارهای متنوعی را برای تست و سنجش سلامت صفحه نمایش در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به آنها کمک می کند که در عرض چند دقیقه صفحه نمایش گوشی خود را از جنبه های مختلف و در شرایط متفاوت ارزیابی نمایند.

اپلیکیشن Display Tester دارای یک ابزار عالی برای تست پیکسل های مرده و خراب موجود در صفحه نمایش است. این برنامه با با نمایش یک سری از تصاویر در رنگ های مختلف به شما کمک می کند که به صورت کامل تمامی پیکسل های خراب موجود در صفحه نمایش را تشخیص دهید. علاوه بر این می توانید از این برنامه برای تشخیص پیکسل های خراب موجود در تلویزیون خود نیز استفاده کنید البته برای این کار نیاز دارید که اپلیکیشن Google Cast را روی گوشی خود نصب کرده باشید. تست رنگ یکی دیگر از بخش های موجود در این برنامه است و با آن می توانید کیفیت نمایش رنگ های مختلف در صفحه نمایش را مشاهده کنید. یک ابزار عالی هم در برنامه تعبیه شده است که با آن بتوانید تاچ اسکرین صفحه نمایش خود را تست کنید و در صورت وجود نقاط خراب در تاچ اسکرین آنها را به سرعت تشخیص دهید. نسخه حرفه ای و بدون محدودیت این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Display Tester:

  • دارای ابزاری برای یافتن پیکسل های مرده و قسمت های خراب صفحه نمایش
  • سازگاری کامل با گوگل کست برای تست صفحه نمایش تلویزیون
  • ابزاری برای تست صفحه لمسی و مولتی تاچ
  • قابلیت تشخیص نقاط خراب در تاچ اسکرین گوشی
  • نمایش اطلاعات کامل از صفحه نمایش شامل screen size, GPU type, dpi, density-independent pixel size, OpenGL 1.x info, pixel format

برنامه های مشابه Display Tester

دانلود GFX Tool for PUBG – اپلیکیشن تنظیمات گرافیکی برای بازی پابچی اندروید

GFX Tool for PUBG

Offline Mode
5
10.1.1
Touch-Protector

Touch Protector

Offline Mode
0
4.9.11
Measure-map

Measure map

Offline Mode
0
1.2.37
Ampere-Logo

Ampere

Offline Mode
0
3.50
WO-Mic

WO Mic

Offline Mode
0
4.6.6

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه