اپلیکیشن ها|دانلود اپلیکیشن اندروید،بازی اندروید،نرم افزار ویندوز , دانلود اپلیکیشن آیفون , دانلود بازی آیفون

اپلکیشن ها معرفی اپلکیشن شما

وب سایت اپلیکیشن ها از توسعه دهندگان و شرکت های داخلی تولید کننده اپلیکیشن ها و بازی های اندروید و ویندوز دعوت می کند محصولات خود را جهت معرفی و عرضه به کاربران فارسی زبان برای ما ارسال کنند. پس از بررسی نرم افزار و در صورت تایید توسط اپلیکیشن ها , برنامه شما برای استفاده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. نرم افزارهای ارسالی توسط توسعه دهندگان می توانند به سه دسته زیر تقسیم شوند :

1- نرم افزارهای رایگان :

 این نرم افزارها که از سوی توسعه دهندگان به صورت رایگان ارائه می شوند , به صورت کاملا رایگان و بدون دریافت هزینه از طریق این وب سایت برای استفاده توسط کاربران منتشر خواهند شد.

2- نرم افزارهای غیر رایگان :

پس از ارسال اینگونه نرم افزارها توسط توسعه دهندگان و انتشار در وب سایت , به ازای فروش برنامه مبلغی مشخص دریافت خواهد شد. کارمزد تعیین شده برای هر فروش در حال حاضر 20 درصد می باشد.

3- نرم افزارهای با پرداخت درون برنامه ای :

 این نرم افزارها پس از ارسال از طرف توسعه دهندگان با دریافت مبلغی مشخص به صورت دائمی برای استفاده توسط کاربران بر روی وب سایت قرار خواهند گرفت.

 

از طریق پست الکترونیک وب سایت به نشانی info@applicationha.com و یا بخش تماس با ما می توانید درخواست های خودتان را برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

جدیدترین بازی ها

همه بازی ها

جدیدترین اپلیکیشن ها

همه برنامه ها