تبلیغات
تبلیغات

دانلود Dead Zed – بازی اکشن زامبی مرده برای اندروید توضیحات برنامه

Dead Zed

Dead Zed : شما در این بازی اکشن تیر اندازی باید باید به سمت زامبی ها شلیک کرده و از پایگاه خود دفاع کنید. مردگان دوباره به زندگی باز میگردند و هیولاهایی که تشنه خون هستند! زمان آن رسیده تا مهارت های تیر اندازی خود را ارتقا دهید تا زامبی هایی را که دسته دسته به شما حمله میکنند را به درک واصل کنید.

بازی اندرویدی Dead Zed که توسط استودیو بازی سازی Not Doppler طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از نیم میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز خوب 4 از 5 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای شانزده سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی اکشن اندرویدی زامبی مرده – Dead Zed :

★ قابلیت انتخاب اسلحه. مطمئنا” نمیخواهید که در این دنیای آخرالزمانی پر از زامبی های خون آشام، دست خالی باشید! امکان بازگشایی و ارتقا طیف وسیعی از تسلیحات شامل: انواع کلت، مسلسل ها، تیر و کمان، تفنگ های دوربینی و اسنایپ و… انبار مهمات و تسلیحات خود را برای زنده ماندن در این دنیای آخر الزمانی بسازید. در هر راند از بازی شما تنها قادر به حمل دو نوع اسلحه خواهید بود، پس انتخاب خود را با دقت انجام دهید.

★ مکان های جدید را بازگشایی کنید. هیچ مکانی امن نیست! ماموریت خود را در هر مکان تکمیل کرده و به مکان های جدید بروید تا بتوانید پناه گاهی امن برای خود پیدا کنید. ابتدا از حومه های شهر (که زمانی مکان آرامی بودند) شروع کرده و سپس به مکان های جدید، مانند مزارع ترسناک، شهر متروکه، یک محله صنعتی و… بروید. در هر مکانی که هستید باید از پایگاه خود در برابر نفوذ زامبی ها حفاظت کنید.

★ برای زنده ماندن بجنگید. زنده ماندن در دنیای آخر الزمانی که پر از زامبی است، کار آسانی نخواهد بود. آیا شما توانایی مقابله با دسته های زامبی های خونخوار را دارید؟ بازی را دانلود و نصب کنید تا جواب این سوال را در عمل پیدا کنید!

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Dead Zed – زامبی مرده را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود

برنامه های مشابه Dead Zed

دانلود Into the Dead 2 1.31.0 - بازی به سوی مردگان 2 برای اندروید + مود

Into the Dead 2: Zombie Survival‏

Offline Mode
0
1.31.0
World War II FPS Shooting - Heroes of War

World War II FPS Shooting : Heroes of War

Offline Mode
0
1.0.7
دانلود Rocket Royale 1.9.4 - بازی راکت رویال برای اندروید + مود

Rocket Royale

Online Mode
0
1.9.4
دانلود Metal Squad: Shooting Game 2.1.1‏ - بازی سرباز آهنی اندروید

Metal Squad: Shooting Game‏

Online Mode
0
2.1.1
دانلود Super Brawl Universe 2.20 - بازی نبرد شخصیت های کارتونی برای اندروید

Super Brawl Universe

Online Mode
0
2.20

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

تبلیغات