دانلود Coin Master – بازی سرگرمی استاد سکه برای اندروید توضیحات برنامه

Coin Master

Coin Master : به دوستان خود و میلیونها بازیکن دیگر از سراسر دنیا ملحق شوید. حمله و غارت کنید و روستای وایکینگ خود را ساخته و آن را ارتقا دهید. آیا شما میتوانید یک استاد سکه شوید؟! آیا میتوانید در طول زمان و سرزمین‌های جادویی سفر کنید؟ دشمنان خود را شکست داده، و تبدیل به بهترین دزد دریایی، هیپی، پادشاه، جنگجو و یا وایکینگ نمونه شوید؟

چرخ اقبال را برای دریافت غارت بچرخانید!

با چرخاندن چرخ اقبال، شما به طور تصادفی به یکی از این مراحل خواهید رفت: زمان حمله، حالت سپر و حالت هجوم. غارت خود را با فرود روی سکه‌ها و یا کیفهای پر از طلا بدست آورده و با آن روستای قدرتمند خود را بسازید و پیشرفت کنید. سپرهای تدافعی برنده شده و از آنها برای حفاظت از روستای خود در برابر وایکینگهای دیگر که قصد حمله به روستایتان دارند، استفاده کنید. با قدرتمندتر کردن روستا و غارتهای فراوان، تبدیل به استاد سکه شوید!

به دوست و دشمن رحم نکنید!

استفاده از ماشین اقبال، تنها راه بدست آوردن غارتها نمیباشد. با حمله به دوست و دشمن، غارتهای جدید برای ساخت روستایتان بدست آورید. اصلا لازم نیست از بانک خودتان استفاده کنید. در برابر دشمنانتان مقاومت کرده و پیروز میدان شوید. از کسانی که به روستایتان حمله کرده‌اند با یک نبرد جانانه انتقام بگیرید. بولدوزر سکه خود را وارد میدان کنید و دوباره پولدار شوید! شما هرگز نمی دانید چه گنجینه‌هایی را می توانید در روستای دیگران پیدا کنید!

تمامی کارتها را جمع کنید!

بازی Coin Master فقط درباره جمع‌ آوری غارت نیست. بلکه شما باید کارتها مختلف را هم جمع کنید. کارتها را جمع کنید و مجموعه‌ها را کامل کنید تا روستای خود را وارد فاز عملیاتی بعدی بکنید. با تصرف هر روستای جدید، میزان بردهای شما هم عظیمتر خواهند شد.

ویژگی های بازی Coin Master :

  • نبردهای خود را به پیش برده و با همراهی دوستانتان به استاد سکه تبدیل شوید.
  • به میلیونها بازیکن از سراسر دنیا ملحق شوید.
  • این بازی کاملا رایگان بوده و براحتی روی تمامی دستگاه ها قابل اجرا میباشد.

برنامه های مشابه Coin Master

دانلود Piggy GO - Clash of Coin – بازی پیگی گو برای اندروید

Piggy GO

Online Mode
0
3.9.1
بازی اندروید Asphalt 8

Asphalt 8

Online Mode
2
5.8.0k
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.44
3.3.0
Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
0
2.62.2
دانلود PUBG MOBILE KR – بازی پابجی موبایل نسخه کره اندروید

PUBG MOBILE KR

Online Mode
3.16
1.5.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه