اپلیکیشن ها|دانلود اپلیکیشن اندروید،بازی اندروید،نرم افزار ویندوز , دانلود اپلیکیشن آیفون , دانلود بازی آیفون


اپلکیشن ها اندروید دانلود 3DTuning 3.1.5 – بازی شبیه ساز تیونینگ سه بعدی خودرو برای اندروید
Club Soccer Director 2020

Club Soccer Director 2020 – Soccer Club Manager : در این بازی شما مسئول و مدیر کل باشگاهتان خواهید شد. باشگاه را آنگونه که می خواهید ایجاد کنید، فلسفه وجودی باشگاه را تنظیم کنید و مدیر و تیمش را استخدام کنید تا به روشی که می خواهید بازی کنند. با جذب بازیکنان، رسیدگی و برخورد با عوامل دشوار و مدیریت بودجه تیمی را بسازید که قادر به دستیابی به اهداف باشگاه باشد. در این بازی شما قادر به انجام کارهای مختلفی خواهید بود، از جمله:  ایجاد یک استادیوم و زمین آموزش فوتبال در سطح جهانی، ایجاد آکادمی، مرکز تناسب اندام و امکانات پزشکی و به حداکثر رساندن درآمد تجاری با توسعه امکانات در داخل و خارج از ورزشگاه.

در بازی اندرویدی Club Soccer Director 2020 برای رسیدگی به امور باشگاه باید روزانه با مدیر، هیئت مدیره، بخش امور مالی، بازیکنان، کارمندان، مدیران مخالف و مطبوعات تعامل سازنده داشته باشید. هیچ بازی دیگری مانند این بازی، کنترل کامل و دقیق باشگاه را در اختیار شما نمیگذارد، آیا شما میتوانید به عنوان مسئول کل باشگاه، اهدافتان را با موفقیت به پیش ببرید؟

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی مدیریت باشگاه فوتبال – Club Soccer Director 2020 :

★ قابلیت انتخاب باشگاه از بین صدها گزینه. در این بازی میتوانید باشگاه خود را از بین 820 باشگاه و 38 لیگ از 14 کشور مختلف جهان انتخاب کنید. تیمتان را با مشخصات دلخواه از جمله کشور، باشگاه، نام ورزشگاه و… بسازید.

★ امکان مدیریت باشگاه با جزییات دقیق و کامل. امکانات باشگاه خود از جمله استادیوم، مرکز تناسب اندام، بخش پزشکی، زمین تمرین و آکادمی جوانان را توسعه داده و به روز کنید. با مذاکره با اسپانسرها درمورد حمایت مالی، درآمد را افزایش دهید. تیم مدیریت خود را استخدام کرده و با نقل و انتقالات بازیکنان و همچنین انجام مذاکرات، قراردادهای بازیکنان و کارمندان را نهایی کرده و تیم رؤیایی خود را بسازید.

★ تاثیرگذاری تصمیمات شما در روند کلی بازی. درست مثل زندگی واقعی، تصمیمات شما بر نگرش هیئت مدیره، روحیه تیم و حتی هواداران تأثیر می گذارد. نحوه همکاری شما با مطبوعات و رسانه ها، قیمت بلیط، کیفیت تیم و پتانسیل آکادمی همگی بر روند پیشرفت باشگاهتان تاثیر خواهند گذاشت.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Club Soccer Director 2020مدیریت باشگاه فوتبال را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

توضیحات ...

 • نسخه اندروید : 5.0+
 • امتیاز در گوگل پلی : 3.6
 • ورژن : 1.0.31
 • نام انگلیسی : Club Soccer Director 2020
 • سازنده : Go Play Games Ltd
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت : ندارد
 • منبع : اپلکیشن ها

دانلود ...

  رمز فایل ( در صورت نیاز ) : applicationha.com

  مطالب مرتبط