اپلیکیشن ها|دانلود اپلیکیشن اندروید،بازی اندروید،نرم افزار ویندوز , دانلود اپلیکیشن آیفون , دانلود بازی آیفون

دانلود The Fish Master! - بازی استاد ماهیگیری برای اندروید

!The Fish Master یک بازی ماهیگیری فوق العاده زیبا و سرگرم کننده برای دستگاه های اندروید است. لنسر ماهیگیری تان را در دست گیرید و در دریا به ماهیگیری بپردازید. مهارت های خود را بهبود دهید تا بتوانید در اعماق دریا ماهی های بیشتری را صید کنید و به عبارتی به استاد ماهیگیری تبدیل شوید!

دانلود Flip : Surfing Colors - بازی اسکیت سواری اندروید

Flip : Surfing Colors عنوان یک بازی ورزشی هیجان انگیز است که توسط استدیوی بازی سازی LeftRight برای دستگاه های اندروید طراحی شده است. اسکیت ورزشی خودتان را انتخاب کنید , در شهرهای مشهور جهان قدم بگذارید , از موانع موجود در مسیر خود عبور کنید و لذت اسکیت سواری را تجربه کنید. این بازی با بهره گیری از یک گرافیک سه بعدی زیبا و وجود محیط های رنگارنگ شما را به چالش می کشد. با بیشترین سرعت اسکیت ورزشی تان را به پیش ببرید و دوستان را شکست دهید.

ویژگی های بازی Flip : Surfing Colors :

– شرکت در مسابقات اسکیت سواری در محیط های زیبا و رنگارنگ

– بهره گیری از گرافیک سه بعدی و زیبا

– گیم پلی روان و هیجان انگیز بازی

– دریافت پاداش با تکمیل ماموریت های بازی

– اسکیت های ورزشی و شخصیت های مختلف

– دریافت سکه و پاداش با انجام چالش های سخت و پیچیده

دانلود Plane vs Missile - بازی نبرد هواپیما و موشک برای اندروید

Plane vs Missile نام یک بازی سرگرم کننده و اعتیادآور برای سیستم عامل اندروید است که توسط استدیوی بازی سازی nobisgames طراحی و ارائه شده است. نبردی سخت میان موشک ها و هواپیماهای جنگی در گرفته است و شما باید در نقش یک خلبان , هواپیمای خودتان را هدایت کرده و با موشک ها به نبرد بپردازید. استراتژی خود را انتخاب کنید! با موشک ها مبارزه کنید و یا از آن ها بگریزید. هم اکنون می توانید این بازی هیجان انگیز و فوق العاده زیبا را در ادامه مطلب از وب سایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

Cooking Madness android

Cooking Madness – A Chef’s Restaurant Games نام یک بازی مدیریتی اعتیاد آور برای دستگاه های اندروید است که توسط استدیوی بازی سازی Girl Games – Cooking Games توسعه داده شده است. مدیریت آشپزخانه رستوران خود را به دست گیرید و با پخت غذاهای خوشمزه و متنوع و ارائه آن ها به مشتریان خود , رستوران تان را توسعه دهید. به نقاط مختلف سفر کنید , رستوران های مختلف را کشف کنید و با بر عهده گرفتن مدیریت رستوران و پخت غذاهای خوشمزه آن ها را از ورشکسته شدن نجات دهید. گرافیک خیره کننده و منحصر به فرد , شستن ظروف آشپزخانه , امکان ارتقاء وسایل و ظروف آشپزخانه و جلوه های صوتی هیجان آور , این بازی را از سایر بازی های مدیریتی متمایز ساخته است.

ویژگی های بازی Cooking Madness – A Chef’s Restaurant Games :

– سفر و کشف رستوران های مختلف برای آشپزی در آن ها

– باز کردن رستوران های جدید با یافتن کارت های کلید

– ارتقاء و بروزرسانی آشپزخانه شخصی و تبدیل شدن به یک آشپز مشهور

– انجام ماموریت های خاص و دستاوردهای ویژه برای کسب درآمد بیشتر

– افزایش مهارت ها و تکنیک های آشپزی با تمرین بیشتر

– گیم پلی اعتیادآور و گرافیک فوق العاده زیبا و شگفت آور

Sling Drift

Sling Drift عنوان یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی اعتیاد آور است که از سوی استدیوی بازی سازی tastypill برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. با خودروی خود در یک مسیر بی انتها به پیش رفته و حرکات دریفت را انجام دهید. هر چه قدر که مسافت بیشتری را بتوانید طی کنید , امتیاز بیشتری را کسب خواهید کرد. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی هیجان انگیز را در ادامه مطلب از وب سایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

دانلود Shadow Archers - بازی کمانداران سایه برای اندروید

Shadow Archers یا کمانداران سایه عنوان یک بازی هیجان انگیز و اکشن برای دستگاه های اندروید است که توسط استدیوی بازی سازی Credo Games Team “CGT” توسعه داده شده است. دقت , سرعت و تیرکمان تنها ابزارهای در دسترس شما برای زنده ماندن هستند , کمان خود را به سمت دشمنان خود نشانه بگیرید و آن ها را از بین ببرید. بازی کمانداران سایه با گیم پلی روان , کنترل ساده و بهره گیری از گرافیکی سه بعدی می تواند تجربه ای جدید را در بازی های اکشن برای شما به ارمغان بیاورد. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را در ادامه مطلب از وبسایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.