تبلیغات
تبلیغات

دانلود Castle Clash – بازی استراتژیک کستل کلش برای اندروید توضیحات برنامه

Castle Clash

Castle Clash – New Dawn : در بازی استراتژیک کستل کلش باید از برج های خود دفاع کرده و همچنین به اکتشاف مناطق جدید در یک دنیای اساطیری بپردازید. پایگاه خود را توسعه دهید، ارتش خود را ساخته و ارتقا دهید، ساختمان های خود را برای دفاع در برابر حملات مستقر کنید! به اتحادیه ها بپیوندید و برای تسخیر مناطق جدید در این دنیای وسیع اقدام کنید! یک بازی استراتژیک را در یک مقیاس حماسی تجربه کنید!

بازی اندرویدی Castle Clash که توسط استودیو بازی سازی IGG COM طراحی و ساخته شده، توانسته در مدت کوتاهی از عرضه خود بیش از پنجاه هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز بالای 4.4 از 5 را از طرف مخاطبین دریافت کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای ده سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی Castle Clash : New Dawn :

★ پدافند دفاعی خود را بسازید. مقر خود را ساخته و ساختمان ها، سربازان و قهرمانان را برای دفاع در برابر حملات دشمن قرار دهید. آیا ترجیح میدهید یک پایگاه دفاعی غیر قابل نفوذ را بسازید یا دشمنان خود را فریب داده و در تله های خود گرفتار کنید؟ انتخاب با شماست! دشمنانتان را میتوانید با خلاقیت خود از بین ببرید.

★ تسخیر سرزمین ها. از دفاع سنتی برج فراتر بروید و نیروهای خود را به سمت دیگر نقاط جهان هدایت کنید! با هیولاها بجنگید، منابع را جمع آوری کنید و اقدامات لازم را برای گسترش قلمرو خود انجام دهید!

★ احضار قهرمانان مختلف. قهرمانان زیادی با توانایی های منحصر به فرد و سبک های مبارزاتی متنوع وجود دارند. اجازه دهید آنها سربازان شما را به سمت پیروزی هدایت کنند!

★ از نیروهای جادویی قدرتمند استفاده کنید. برای برگرداندن ورق و به دست آوردن دست بالا، از جادوها در جنگ استفاده کنید!

★ به اتحادیه ها بپیوندید. برای مزایای بیشتر، به یک اتحادیه بپیوندید یا حتی یک اتحادیه برای خود ایجاد کنید! به ویژگی ها و رویدادهای ویژه دسترسی پیدا کنید و با بازیکنان از سراسر دنیا دوست شوید!

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Castle Clash : New Dawn را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود

برنامه های مشابه Castle Clash: New Dawn

دانلود Clash of Clans 13.0.31 – بازی کلش اف کلنز برای اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
0
13.0.31
Clash Royale

Clash Royale

Online Mode
0
3.2.1
دانلود Army Men Strike 3.26.1 - بازی حمله ارتش اسباب بازی برای اندروید

Army Men Strike - Military Strategy Simulator‏

Online Mode
0
3.26.1
دانلود Rebels and Redcoats 1.6.1 - بازی شورشیان و کت قرمزها برای اندروید‏

Rebels and Redcoats‏

Offline Mode
0
1.6.1
دانلود Army Clash - بازی استراتژیک برخورد ارتش برای اندروید

Army Clash

Offline Mode
0
2.6

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

تبلیغات