دانلود Candy Camera Full - اپلیکیشن کندی کمرا برای اندروید توضیحات برنامه

دانلود Candy Camera Full - اپلیکیشن کندی کمرا برای اندروید

Candy Camera – selfie, beauty camera, photo editor یک برنامه بسیار عالی برای ثبت تصاویر سلفی و ویرایش عکس است. این برنامه با استفاده از فیلتر‌های متنوع می‌تواند به شما کمک کند تا سلفی‌های بسیار زیبا و عالی را در همه جا و هر زمانی بگیرید. هر روز بیش از 7,000,000 نفر سلفی‌های خود را با کندی کمرا ثبت می کنند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Candy Camera – selfie, beauty camera, photo editor :

★ استفاده از فیلتر‌های متنوع : طیف متنوعی از فیلتر‌ها در نرم افزار به صورت اختصاصی برای سلفی طراحی شده و این امکان را به شما می دهد سلفی‌های زیبا بگیرید و همیشه احساس زیبایی کنید. هر فیلتر باعث می‌شود شما احساس فوق العاده‌ای نسبت به خودتان داشته باشید. با چپ و یا به سمت راست کشیدن صفحه نمایش می‌توانید بین فیلتر‌ها جابه‌جا شوید و به صورت لحظه‌ای تصویر خود را با آن فیلتر مشاهده کنید و از هرکدام که خوشتان آمد یک عکس بسیار زیبا بگیرید.

★ آرایش کردن : علاوه بر فیلتر امکان دیگری در Candy Camera وجود دارد و این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا صورت خود را لاغر یا چاق کنید، از رژ لب استفاده کنید، خط چشم بکشید، رمیل بزنید و امکانات بی‌نظیری که باعث می‌شود زیبایی شما دوچندان شود.

★ وجود استیکرهای عالی : می‌توانید از انواع استیکر‌ها با توجه به سلیقه‌تان در سلفی استفاده کنید. تعداد بسیار زیادی از این استیکرها در Candy Camera وجود دارد و در هر آپدیت استیکرهای جدید هم به این مجموعه افزوده می‌شود. به راحتی می‌توانید استیکرها را در هر کجای صفحه که خواستید قرار دهید و تصاویر زیبایی را خلق کنید.

★ بی صدا سلفی بگیرید : اگر هنگام گرفتن سلفی خجالت می‌کشید می‌توانید حالت سکوت Candy Camera را فعال کنید و بی‌صدا به گرفتن سلفی بپردازید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید.

★ قاب بندی تصاویر : با استفاده از قابلیت کلاژ می‌توانید چند عکس از خودتان و دوستانتان بگیرید و داخل قالب‌ای متنوع که به صورت آماده وجود دارند قرار دهید و لحظات به یاد ماندنی را ثبت کنید.

دانلود
برنامه های مشابه Candy Camera
دانلود Safe Security - اپلیکیشن سیف سکیوریتی اندروید

Safe Security

Online Mode
0
5.5.9.4726
دانلود DotHabit – اپلیکیشن مدیریت عادات شخصی برای اندروید

DotHabit

Online Mode
0
1.4.1.2
دانلود Big Bang AR – اپلیکیشن علمی سرگرمی بیگ بنگ برای اندروید

Big Bang AR

Online Mode
0
1.0
دانلود Appy Weather – اپلیکیشن هواشناسی اپی برای اندروید

Appy Weather

Online Mode
0
2019.12.20
دانلود X Gram - اپلیکیشن ایکس گرام برای اندروید

X Gram

Online Mode
0
7.0

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه