Builder Game توضیحات بازی ساخت و ساز

Builder Game

Builder Game کارگاه ساخت و ساز، عنوان یکی از جدید‌ترین عناوین آرکید و سرگرم‌کننده اندرویدی است. شاید بازی‌های اکشن و اچ دی امروزه طرفداران زیادی داشته باشند، اما اگر نگاهی به اعتیاد آور‌ترین بازی‌ها در سراسر جهان داشته باشید با عناوین آرکید و کژوال رو به رو خواهید شد! شاید تعجب برانگیز باشد اما همیشه عناوین آرکید توانسته‌اند در رده بازی‌های اعتیاد‌آور قرار بگیرند. این دسته از بازی‌ها به دور از هر گونه هیاهو و یا استرس، کمک می‌کنند که ساعت‌ها سرگرم شده و ساعات خوشی را در کنار دوستان و یا در خلوت خود تجربه کنید. علاوه بر این در بسیاری از عناوین آرکید ما شاهد نمایش صحنه‌های آموزنده‌ای هستیم که برای کودکان می‌توانند بسیار مفید باشند. یکی از جدید‌ترین و ترند‌ترین بازی‌های اخیر در دسته عناوین آرکید Builder Game است که در این پست قصد معرفی آن را داریم.

Builder Game شما را با مجموعه‌ای از انواع وظایف آشنا می‌کند. در این بازی شما باید مشغول ساخت و ساز شوید. مهم نیست که چه ماموریتی به شما محول می‌شود، زیرا باید آن را بر عهده گرفته و در بهترین حالت ممکن آن را به پایان برسانید. از مهم‌ترین ماموریت‌های موجود در این بازی می‌توان به ساختمان‌سازی اشاره کرد. همانند یک مهندس واقعی ابتدا گود برداری کرده و سپس شروع به ایجاد پایه‌ها و اسکلت فلزی ساختمان خود کنید. از اولین نقطه ساخت ساختمان تا اجرای تاسیسات داخلی همه و همه بر عهده شما می‌باشد. هر آن چیزی که برای انجام ماموریت‌ها و به پایان رساندن ساخت و ساز‌ها، نیاز دارید در اختیارتان قرار داده می‌شود. لوله‌ها را به یکدیگر جوش داده، دیوار چینی کرده و یا حتی شروع به تخریب قسمت‌هایی کنید که به صورت اصولی ساخته شده‌اند.

بسیاری از انواع مینی گیم‌های سرگرم‌کننده در بازی Builder Game قرار دارد که در هر کدام‌شان می‌توان شاهد عناصر آموزنده‌ای برای کودکان بود. برای ساخت و ساز‌های‌تان بیش از 50 ابزار متنوع در اختیار شما قرار داده می‌شود که برای استفاده از آن‌ها با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نیستید، تنها باید بهترین گزینه را برای پیشبرد سریع فعالیت‌ها انتخاب کنید. در کنار تمامی آیتم‌ها و مینی گیم‌ها، ما شاهد یک گرافیک فانتزی اما در عین حال جذاب هستیم که جلوه‌های صوتی زیبا، جذابیت آن‌ها را چندین برابر می‌کند. در نهایت باید بگوییم که اگر شما نیز نگران انجام بازی‌های رایانه‌ای توسط فرزندان خود هستید، بازی Builder Game می‌توانید یک گزینه مناسب برای شما به شمار رود.

ویژگی های بازی Builder Game:

  • مجموعه ای از انواع مینی گیم های سرگرم کننده
  • بیش از 50 ابزار مختلف برای ساختمان سازی و انجام ماموریت های تان
  • بازی کنید و یاد بگیرید که هر چیزی چه گونه ساخته می شود
  • گرافیک فانتزی زیبا به همراه جلوه های صوتی جذاب
  • کسب امتیاز با به پایان رساندن ماموریت های تان
دانلود ADS

برنامه های مشابه Builder Game

دانلود Subway Surfers - بازی موج سواران مترو برای اندروید + مود

Subway Surfers

Offline Mode
3.53
3.20.1
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.25
1.20.50.23
Will Hero

Will Hero

Offline Mode
4
3.3.3
A 2 Player games: the Challenge

A 2 Player games: the Challenge

Offline Mode
1
6.2.5
دانلود King of Thieves – بازی پادشاه دزدان اندروید

King of Thieves

Online Mode
5
2.60.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

بیت 24