دانلود Build Roads - بازی شبیه سازی جاده سازی اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود Build Roads - بازی شبیه سازی جاده سازی اندروید

Build Roads یا جاده بساز عنوان یک بازی سرگرم کننده و جالب در سبک شبیه سازی است که بازیکنان را با چالش‌ها و هیجان‌های جاده‌های درون شهری و برون شهری آشنا می‌کند. البته شاید اسم این بازی کمی گمراه کننده باشد، چرا که در این بازی می‌توانید علاوه بر جاده، یک شهر کامل را بازسازی کنید. هنگام شروع بازی، متوجه خواهید شد که تمام جاده‌های شهر بر اثر حوادث طبیعی از بین رفته و این وظیفه شماست که به عنوان یک پیمانکار، تمام جاده‌های شهر را دوباره از نو بسازید. شهردار شهر تمام اعتماد و سرمایه مردم شهرش را در اختیار شما قرار داده تا دوباره شهر او را زنده کنید. اگر از این فرصت استفاده کنید، هم خودتان ثروتمند خواهید شد و هم شهر به روال گذشته خود باز خواهد گذشت.

برای ساختن جاده در بازی Build Roads باید کوچکترین جزئیات در طی پروسه سازی رعایت شود. برای مثال برای رد کردن کابل‌ها و لوله‌های تاسیساتی باید از قبل کانال بکنید. برای ساخت جاده و آسفالت همان پروسه مرسوم جاده سازی که در دنیای واقعی انجام می‌شود نیز در اینجا اعمال خواهد شد. کارهای جانبی دیگری مثل تمیز کردن جاده، پارک، ساحل دریا و درو کردن علف‌های هرزی که کنار جاده می‌رویند برای بازیباز قابل انجام هستند.

برای ساخت جاده ابتدا باید سنگ‌ها را روی محل مورد نظر ریخته و سپس با ماشین آلات مختلف آنها را به آسفالت تبدیل کنید. در نهایت با یک رنگ دلخواه روکش نهایی کار را تمام خواهید کرد. در بازی Build Roads علاوه بر ساخت جاده می‌توانید بندرهای تجاری بزرگ کنار دریا، پل هوایی روی رودخانه و دره و حتی ریل قطار نیز بسازید. در پایان هر مرحله، بازیباز می‌تواند تمام وسایل و کارکنان خود را ارتقا دهد تا هم سریعتر کار انجام شود و هم پروژهای بزرگتر تحویل بگیرد. تمام این عوامل باعث شده این بازی محتوای بسیار زیادی برای عرضه داشته و بازیکن را برای مدتی طولانی سرگرم کند. شما هم اکنون می‌توانید آخرین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از اپلیکیشن‌ ها دانلود نمائید.

ویژگی های بازی Build Roads :

  • بازی شبیه سازی ساخت جاده و شهر با حجم کم و اجرای روان
  • قابلیت ساخت بندر، پل هوایی و ریل قطار
  • یک بازی رایگان با اجرای آفلاین بدون نیاز به اینترنت
  • قابلیت آپگرید و خرید وسایل جدید برای ساخت جاده و شهر و تاسیسات مختلف
  • گرافیک سه بعدی مشابه اسباب بازی های لگو

برنامه های مشابه Build Roads

دانلود Interior Story - بازی داستان طراحی داخلی اندروید

Interior Story

Offline Mode
0
3.1.4
دانلود Archer Hunter - بازی شکارچی کماندار برای اندروید + مود

Archer Hunter

Online Mode
5
0.3.6
دانلود بازی Dragon City Mobile برای اندروید

Dragon City Mobile

Online Mode
0
22.0.3
دانلود Traffix - بازی شبیه سازی ترافیک برای اندروید + مود

Traffix

Offline Mode
0
7.7
دانلود Magnum 3.0 Gun Custom Simulator - بازی مگنوم 3 اندروید + مود

Magnum 3.0 Gun Custom Simulator

Offline Mode
0
1.0535

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه