دانلود Brick Mania - بازی تفننی و پازل بریکمانیا اندروید توضیحات بریک مانیا

دانلود Brick Mania - بازی تفننی و پازل بریکمانیا اندروید

Brick Mania: Fun Arcade Game عنوان یک بازی تفننی و پازل گونه می‌باشد که توسط استودیو بازی سازی Dong Digital توسعه و در گوگل پلی منتشرشده است. بازی‌های تفننی و پازل گونه جزو یکی از پر طرفدارترین دسته بندی‌ها در مارکت های اندرویدی به شمار می‌روند. برخی از این بازی‌ها در عین سادگی به دلیل گیم پلی جذاب و همچنین ثبت رکوردهای فوق‌العاده گیمر ها را پیش از پیش جذب خود می‌کنند! یکی از انواع بازی‌های رکوردی که در سال‌های اخیر نیز بسیار ترند بوده است، سری بازی‌های شکستن آجر می‌باشد! در این‌گونه از بازی‌های تفننی شما کنترل یک توپ را که به سمت آجرهای مختلف پرتاب می‌شود را بر عهده دارید و باید بتوانید با شکستن آجرها رکوردهای مختلفی را از خود به جای بگذارید.

ما شاهد بازی‌های متنوعی در این زمینه هستیم و حتی در پست‌های گذشته نیز عناوینی همانند Balls Bricks Breaker را معرفی نموده‌ایم؛ اما هم‌اکنون قصد داریم که شما عزیزان را با یک بازی فوق‌العاده در همین سبک آشنا سازیم. Brick Mania: Fun Arcade Game ” عاشقان شکستن ” شاید این نام یکی از بهترین عنوان‌هایی باشد که تیم توسعه دهنده برای آن انتخاب نموده است. در این بازی نیز شما همانند دیگر نمونه‌های مشابه باید بتوانید با پرتاب توپ آجرها را یکی پس از دیگری از بین برده و امتیازات بالایی را ثبت نمایید. گرچه بیس و داستان بریکمانیا نیز همانند دیگر رقیبانش می‌باشد اما دارای ویژگی‌های متنوعی است که آن را به نوعی متمایز می‌کند.

در بازی Brick Mania شما عزیزان با بیش از 1560 مرحله مختلف روبه‌رو هستید! علاوه بر حالت بی‌پایان که برای ثبت رکوردها می‌باشد در حالت کلاسیک مرحله‌ای، در هر سطح با چالش‌های جدیدی روبه‌رو شده و باید بتوانید هر چه سریع‌تر آجرها را تخریب کنید. تمامی مراحل و سبک‌های بازی در سه دشواری، آسان، متوسط و سخت در دسترس می‌باشند که انتخاب هرکدامشان تنها به توانایی‌های کاربر بستگی دارد. نکته‌ای که Brick Mania را خاص‌تر از دیگر بازی‌ها جلوه می‌دهد؛ امکان ایجاد تغییرات در پوسته و تم‌های بازی می‌باشد که کاربر متناسب با سلیقه‌اش می‌تواند تغییراتی را در هرکدامشان ایجاد نماید.

ویژگی های بازی Brick Mania :

  • چندین حالت مختلف بازی برای ساعت ها سرگرمی
  • بیش از 1560 مرحله مختلف با چالش های گوناگون
  • امکان شخصی سازی پوسته ها و تم بازی متناسب با سلیقه تان
  • دسترسی به مراحل و حالت کلاسیک بازی در سه سطح دشواری
  • توانایی ساخت مراحل دلخواه خود به اشتراک گذاری آن با سایر کاربران!
  • وجود بیش از 8 پاور آپ جذاب
  • بمب ها و تله های انفجاری خاص برای به چالش کشیدن شما

برنامه های مشابه Brick Mania: Fun Arcade Game

دانلود بازی Hay Day برای اندروید

Hay Day

Online Mode
4
1.55.93
دانلود Stumble Guys - بازی اکشن استامبل گایز اندروید

Stumble Guys

Online Mode
0
0.41.1
دانلود Hungry Shark World - بازی دنیای کوسه گرسنه اندروید

Hungry Shark World

Offline Mode
0
4.8.2
دانلود بازی Where's My Water برای اندروید

Where's My Water? 2

Offline Mode
4
1.9.9
دانلود Antistress – بازی ضد استرس و آرامش بخش اندروید + مود

Antistress – relaxation toys

Offline Mode
5
7.7.3

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه