blubank توضیحات بلوبانک

Blu-Blubank-BluCard

BluBank عنوان اپلیکیشن رسمی بلوبانک، اولین بانک کاملاً اینترنتی ایرانی برای اندروید است. بلو بانک یک استارتاپ بانکی است که با هدف ایجاد یک بانک کاملاً اینترنتی کار خود را آغاز کرده است و با مجوز بانک سامان فعالیت می کند. همانطور که گفته شد این بانک کاملاً اینترنتی است و هیچگونه شعبه فیزیکی ندارد. پس از نصب برنامه می‌توانید فرآیند افتتاح حساب را آغاز کنید و در عرض چند دقیقه یک حساب بانکی برای خود ایجاد کنید و تمامی کارهایی که در بانک های معمولی انجام می‌دهید را از طریق این اپلیکیشن انجام دهید. برای افتتاح حساب در بلوبانک نیاز به صرف هیچگونه هزینه ای نیست و شما می توانید حتی با ۰ ریال موجودی نیز حساب بانکی خود را افتتاح کنید.

اپلیکیشن BluBank کارت بانکی را با رنگ دلخواه شما ایجاد کرده و به صورت رایگان به آدرسی که شما به برنامه می‌دهید ارسال می کند. این کارت تمامی قابلیت های یک عابر بانک معمولی را دارد در صورت مفقود شدن می توانید به راحتی آن را از طریق اپلیکیشن مسدود نمایید و درخواست یک کار جدید کنید. بلو بانک پشتیبانی 24 ساعته دارد و به راحتی می توانید سوالات خود را با کارشناسان برنامه مطرح کنید یا در صورت بروز هر گونه مشکل از آن ها کمک بگیرید. بلوبانک به شبکه شتاب متصل است یعنی کارت را آن را می توانید روی تمامی خودپرداز های متصل به شبکه شتاب استفاده کنید.

یکی از مزیت های اختصاصی بلوبانک نسبت به بانک های دیگر، اختصاص سود به باقیمانده حساب شماست. سود حاصل از باقی مانده حساب شما به صورت ماهیانه به موجودی شما اضافه می گردد. همچنین بلوبانک برای معرفی این برنامه به دیگران جوایزی را اختصاص داده است و هر کسی که با دعوت نامه شما به کاربران بلوبانک اضافه شود، مقداری جایزه نقدی به موجود شما اضافه می کند. آخرین و جدیدترین نسخه اپلیکیشن رسمی بلوبانک را هم اکنون می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار BlueBank :

  • افتتاح حساب به صورت کاملا اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه به شعب فیزیکی
  • صدور کارت عابر بانک به رنگ دلخواه شما
  • متصل به شبکه شتاب و قابل استفاده در همه خودپرداز ها
  • اختصاص سود ماهیانه به باقیمانده موجودی شما
  • افتتاح حساب و صدور کارت به صورت کاملا رایگان
  • ارسال کارت به آدرس دلخواه شما
  • قابلیت مسدود سازی کارت عابربانک از طریق اپلیکیشن

برنامه های مشابه BluBank

Snapp Driver

Snapp Driver

Offline Mode
3.67
4.19.0
دانلود Hamrah Card – آپدیت جدید برنامه همراه کارت اندروید

Hamrah Card

Online Mode
3.38
7.0.16
دانلود مای رایتل MyRightel - اپلیکیشن رایتل من برای اندروید

MyRightel

Online Mode
3.03
15.0.6
دانلود برنامه ویپاد اندروید

Wepod

Online Mode
4.17
3.60.0
Google Wallet

Google Wallet

Offline Mode
0
24.4.604366776

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه