دانلود Blockman Go: Blocky Mods – بازی مرد بلوکی اندروید توضیحات بلاک من گو

دانلود Blockman Go: Blocky Mods – بازی مرد بلوکی اندروید

بازی Blockman Go همانطور که از نامش پیداست یک بازی رایگان با المان های بازی های بتل رویال و گرافیکی بسیار شبیه به ماینکرافت است. در این بازی تعداد زیادی مینی گیم در سبک بلوکی و همچنین سیستم گفتگوی پیشرفته برای ارتباط با دیگر بازیکنان نیز وجود دارد. در این سرویس می توانید در بسیاری از بازی های بلوکی که توسط کاربران ساخته شده است شرکت کنید. با شرکت در هر مسابقه، سکه یا کوین بدست می آورید که از آن برای خرید لباس های جدید، ساخت کلن، عضو گیری و همچنین شرکت در مسابقات لاتاری استفاده خواهید کرد.

هیچ محدودیتی برای شرکت در مینی گیم های بازی وجود نداشته و به صورت رایگان می توانید در تمام آنها شرکت کنید. حتی می توانید دوستان خود را نیز به بازی دعوت کرده و با یکدیگر در بازی ها شرکت کنید. وارد شدن به هر بازی بسیار ساده بوده و فقط با یک ضربه ساده انجام می شود. در بازی Blockman Go دو نوع پول وجود دارد، یکی کوین یا همان سکه و دیگری الماس. از کوین در قسمت دکوراسیون یا decoration استفاده می شود که مربوط به شخصی سازی کاراکتر و خرید انواع و اقسام پوشاک و لباس است. هر چه کاراکترتان زیباتر و اشرافی تر تزیین شود، شانس اینکه در جشن های مد لباس مثل fashion feast برنده شود بیشتر است. بازیکنان عادی در طول یک روز می توانند تا 800 سکه بدون محدودیت بدست آورند. این سکه ها را با شرکت در بازی ها یا ایونت های مختلف جمع آوری خواهید کرد. پول دوم بازی که الماس نام دارد، برای خرید بلوک لازم است. از آنجایی که سبک و استایل بازی تماما بر پایه بلوک هاست، برای ساخت نقشه جدید یا تغییر نقشه موجود، نیاز به این بلوک ها دارید.

در ابتدای مطلب اشاره شد که برنامه Blockman Go شامل یک سیستم گفتگوی اختصاصی نیز می شود که بازیکنان می توانند با کمک این سیستم لحظات جالب خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و یا پیام های خصوصی و گروهی رد و بدل کنند. نکته بعدی درمورد سیستم تزیین کاراکترهاست که با توجه به جنس کاراکتر، آیتم ها نیز فرق می کنند. برای مثال اگر کاراکتر مونث انتخاب کنید، تمام آیتم های داخل دکوراسیون، مخصوص مدل های زنانه می شود. بنابراین قبل از ساخت کاراکتر باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید. اگر به سبک بازی های ماینکرافت و بتل رویال علاقه دارید، مطمئنا از سبک بازی بلاک من گو نیز خوشتان خواهد آمد.

ویژگی های بازی Blockman Go: Blocky Mods :

  • سبک بازی بلوکی مشابه ماینکرافت با بهره گیری از المان های بازی های بتل رویال
  • وجود تعداد بسیار زیادی مینی گیم جذاب برای بازی کردن
  • شخصی سازی کامل آواتار و کاراکترهای ساخته شده با آیتم های فشن و مد لباس و پوشاک
  • دارای سیستم چت روم پیشرفته برای ارتباط راحت با بازیکنان دیگر
  • قابلیت کسب روزانه 800 سکه در بازی بدون نیاز به پرداخت درون برنامه ای
  • بیش از 10 میلیون نصب از فروشگاه گوگل پلی با امتیاز بسیار خوب 4.4
دانلود ADS

برنامه های مشابه Blockman Go: Blocky Mods

دانلود Jetpack Joyride – بازی جت پک جوی راید اندروید + مود

Jetpack Joyride

Offline Mode
0
1.89.1
دانلود Subway Surfers - بازی موج سواران مترو برای اندروید + مود

Subway Surfers

Offline Mode
3.53
3.24.1
HellCopter

HellCopter

Offline Mode
0
1.8.31
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.29
1.20.60.24
دانلود بازی Grow Castle برای اندروید

Grow Castle

Online Mode
3.67
1.39.5

نظرات کاربران

مشاهده دیدگاه های بیشتر ...

ارسال دیدگاه