فانو فیلم

دانلود Block Craft 3D - بازی شبیه ساز ساخت و ساز بلاک کرفت اندروید + مود توضیحات بلاک کرفت تری دی

دانلود Block Craft 3D - بازی شبیه ساز ساخت و ساز بلاک کرفت اندروید + مود

Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free یا بلاک کرفت عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های شبیه ساز ساخت و ساز در پلتفرم اندروید می‌باشد. این بازی برای افرادی ساخته شده است که عاشق ساختن و کشف دنیایی جدید هستند. اگر نگاهی به پیش زمینه این بازی داشته باشید بدون شک ذهن شما به سمت ماینکرفت متمایل می‌شود و بسیاری از افراد معتقد هستند که اصول بلاک کرفت از ماینکرفت الگو برداری شده است. به طور کلی در Block Craft 3D وارد دنیایی جدید می‌شوید و با یک تجربه خلاقانه برخورد می‌کنید. همان گونه که اشاره کردیم در این دنیای جدید همانند ماینکرفت منابع نامحدودی در اختیارتان قرار داده می‌شود که به کمک آن‌ها می‌توانید انواع سازه‌های مختلف را ایجاد کنید. باید بگوییم که همه چیز تنها به شما و میزان خلاقیت‌تان بستگی دارد و می‌توانید خانه‌هایی کوچک تا آسمان خراش‌هایی با تعداد طبقات نامحدود را به آسانی بسازید.

در بازی Block Craft 3D نه تنها می‌توانید از خلاقیت خود کمک بگیرید بلکه مجموعه‌ای از مدل‌ها نیز در دسترس‌تان قرار دارند که در یک ساخت و ساز بدون نقص به شما عزیزان کمک می‌کنند. هنگام فراخوانی مدل‌های آماده قادر خواهید بود هر کدام‌شان را سریعا و تنها با پرداخت چندین الماس ایجاد کرده و در صورت نداشتن الماس کافی قادر خواهید بود که ساخت آن‌ها را از پایه‌ترین حالت ممکن آغاز کنید. انجام بازی بلاک کرفت بسیار آسان است و حتی می‌توان آن را برای افزایش سطح خلاقیت کودکان به والدین پیشنهاد داد. یکی از مهم‌ترین دلایلی که بازی Minecraft را از Block Craft 3D متمایز می‌سازد فضای محدودی است که به ساخت سازه‌ها در آن می‌پردازید. کل نقشه شما یک دهکده نامیده می‌شود؛ اما هیچ گاه نگران کمبود فضا نباشید زیرا آنقدر بزرگ است که می‌توانید هزاران ساختمان در آن ایجاد کنید.

گیمر‌های بازی Block Craft 3D کنترل دهکده خود را بر عهده دارند و می‌توانند هر آن چیزی که می‌خواهند در زمین شخصی‌شان ایجاد کنند. حیوانات نیز بخش جالبی از این بازی هستند. گرچه شما نمی‌توانید آن‌ها را ایجاد کنید اما می‌توانید انواع حیوانات را نظیر روباه، گربه، خروس و… را در دهکده‌تان بیابید. تمام دهکده‌هایی که توسط شما و دیگر بازیکن‌ها ایجاد شده است، رتبه‌بندی شده و می‌توانید از سایر دهکده‌های موجود و برتر ساخته شده توسط کاربران دیدن کنید. هم چنین باید به این موضوع اشاره کنیم که در حین بازی زاویه دید تنها به شما و علاقه‌تان بستگی داشته و قادر خواهید بود که آن را بین اول شخص و سوم شخص تغییر دهید.

ویژگی های بازی Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free :

  • ساخت سازه های بزرگ و کوچک به طور کاملا اختصاصی
  • نبود هیچ گونه محدودیتی در ایجاد سازه های دهکده خود
  • الگو برداری از مدل های آماده برای ساخت ساختمان ها
  • امکان انجام بازی به صورت چند نفره در حالت آنلاین
  • وجود انواع حیوانات نظیر سگ، گربه، خروس و ...
  • توانایی بازدید دهکده سایر بازیکنان
  • رتبه بندی خودکار دهکده ها توسط بازی

برنامه های مشابه Block Craft 3D

دانلود Zero City – بازی شبیه‌ سازی زیرو سیتی برای اندروید

Zero City

Online Mode
3
1.36.1
بازی اندروید Family Island

Family Island™

Online Mode
0
2022216.2.23606
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.29
1.19.50.24
دانلود Train Station 2 2.5.0 – بازی ایستگاه قطار 2 اندروید

Train Station 2

Online Mode
4
2.5.0
دانلود Minecraft Trial – بازی ماینکرافت تریال اندروید

Minecraft Trial

Offline Mode
2.6
1.19.31.01

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه