دانلود Bikemap - Your Cycling Map & GPS Navigation premium - مسیریاب و نقشه دوچرخه سواری اندروید توضیحات برنامه

دانلود Bikemap - Your Cycling Map & GPS Navigation premium - مسیریاب و نقشه دوچرخه سواری اندروید

Bikemap – Your Cycling Map & GPS Navigation Premium عنوان یک مسیریاب و نقشه آنلاین خاص برای علاقه‌مندان به دوچرخه سواری می‌باشد. دوچرخه سواری یکی از پر طرفدارترین ورزش‌هایی است که نه تنها می‌تواند به سلامت جسم و روح ما کمک کند، بلکه می‌تواند از آلودگی بیش‌ازحد هوا نیز جلوگیری نماید. همانند بسیاری از ورزش‌های دیگر با آمدن سیستم‌عامل اندروید و روی آوردن افراد مختلف به آن اپ های متنوعی برای این ورزش پرطرفدار نیز توسعه و منتشر شده است که هرکدامشان به نوعی به ارتقای سطح توانایی شما در دوچرخه سواری کمک می‌کنند. یکی از بهترین این استارت اپ ها را می‌توان Bikemap دانست که با قابلیت‌های فوق‌العاده‌اش جذابیت دوچرخه سواری را دو چندان می‌کند.

همان‌گونه که از نام برنامه Bikemap – Your Cycling Map & GPS Navigation می‌توان تشخیص داد این اپلیکیشن یک نقشه و مسیریاب اختصاصی برای علاقه‌مندان به دوچرخه سواری می‌باشد که کمک می‌کند با پیوستن به جامعه‌ای چندمیلیونی از انواع دوچرخه سواران مسیرهای جدید را یافته و از رکاب زدن نهایت لذت را ببرید. کاربران این برنامه به شما عزیزان کمک می‌کنند تا در محیط‌های جدید دوچرخه سواری کرده و اطلاعات مختلفی را در این زمینه در گوشی‌های هوشمند خود ذخیره کنید. نقشه‌های نرم افزار فوق در 4 حالت گوناگون در دسترسی شما عزیزان قرار داده می‌شوند که انتخاب هرکدام از این نقشه‌ها به شما و علاقه‌تان بستگی دارد. مسیر حرکت خود را مشخص کرده و تا رسیدن به اهدافتان به رکاب زدن ادامه دهید. کاربران می‌توانند نقشه‌ها را در دو حالت آفلاین و آنلاین فراخوانی کنند که در هر شرایطی هرکدامشان کاربردهای خاص خود را دارند.

از دیگر ویژگی‌های برنامه Bikemap – Your Cycling Map & GPS Navigation سیستم ناوبر صوتی بی‌نظیرش می‌باشد. این سیستم ناوبری کمک می‌کند که در حین دوچرخه سواری به صفحه نمایش اسمارت فونتان نگاه نکرده و مسیرهای موجود را تنها با دستورات صوتی پیدا کنید. هرگونه مانعی در هنگام دوچرخه سواری توسط این ناوبر صوتی به شما اطلاع داده می‌شود که کاربر محور بودنش دقت آن را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. مهم نیست که شما جزو علاقه‌مندان به دوچرخه سواری کوهستانی هستید و یا اینکه ساعت‌ها از وقت خود را صرف دوچرخه سواری در جاده‌ها می‌کنید، زیرا هر آن چیزی که به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار داده می‌شود.

ویژگی های برنامه Bikemap - Your Cycling Map & GPS Navigation :

  • مسیریاب حرفه ای مخصوص علاقه مندان به دوچرخه سواری
  • مناسب برای دوچرخه سواری جاده ای و کوهستانی
  • ناوبری صوتی کاملا هوشمندانه
  • توانایی برقراری ارتباط با جامعه ای چند میلیونی از دوچرخه سواران
  • دسترسی به نقشه ها در 4 حالت گوناگون
  • ارائه اطلاعاتی دقیق در ارتباط با مسیر ها و مدت زمان دوچرخه سواری
  • تعیین دقیق تمامی موانع در تمامی مسیر های دوچرخه سواری
  • لیستی از تمامی مکان های خاص اطراف شما
  • اشتراک گذاری مسیر حرکتی تان با دوستان خود

برنامه های مشابه Bikemap - Your Cycling Map & GPS Navigation

دانلود Google Maps 10.84.1 – اپلیکیشن گوگل مپ برای اندروید

Google Maps

Online Mode
0
10.84.1
دانلود Waze - اپلیکیشن مسیریاب ویز برای اندروید

Waze

Online Mode
3.06
4.76.80.800
Komoot — Cycling, Hiking & Mountain Biking Maps

Komoot

Online Mode
0
11.5.8
maps_me-icon

MAPS.ME

Offline Mode
0
1.7.4
دانلود دال Daal - مسیریاب سخنگو , نقشه و ترافیک زنده برای اندروید

Daal

Online Mode
0
2.12.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه