Big Font Size توضیحات بیگ فونت سایز

Big Font Size

Big Font Size، Big Text Size عنوان یکی از بهترین و پر کاربرد‌ترین استارت اپ‌ها در زمینه افزایش سایز فونت در گوشی‌های اندرویدی می‌باشد. مهم نیست که سن‌تان کم باشد و یا چند ده سال زندگی کرده باشید، گوشی‌های هوشمند به گونه‌ای هستند که هر سن و سالی را به سمت خود جذب کرده و کمک می‌کنند تا هر کسی در هر شرایطی بتواند نیاز‌های خود را به یک برقراری ارتباط هوشمندانه برطرف کند. قطعا شما نیز تا به کنون افراد میانسال و یا افرادی که دچار اختلال بینایی باشند را مشاهده کرده‌اید. این دسته از افراد به دلیل وجود مشکلاتی نمی‌توانند با سایز معمول و رایج فونت در اسمارت فون‌ها اقدام به رفع نیاز‌های‌شان کنند. از این رو توسعه دهندگان تا به کنون اپ‌ها و برنامه‌هایی را در این زمینه معرفی کرده‌اند که جامعه هدف‌شان افراد معلول و یا میانسالی است که مشکلات بینایی دارند!

برنامه Big Font Size، Big Text Size به کاربران خود کمک می‌کند تا با داشتن فونت‌هایی بزرگ‌تر بتوانند به راحتی پیام‌های‌شان را بدون هیچ گونه خطایی برای دوستان خود ارسال نمایند. این استارت اپ را به نوعی می‌توان کامل‌ترین گزینه در میان صد‌ها ابزاری دانست که در مارکت اندروید به چشم می‌خورند. از اصلی‌ترین ویژگی‌های آن می‌توانیم به اندازه سایز فونت‌ها در کیبورد‌ها اشاره نمود. در این حالت کسانی که دچار اختلال بینایی بوده و یا اینکه انگشتانی بزرگ دارند، قادر خواهند بود تا بدون هیچ گونه مشکلی پیام‌هایی را برای دیگران ارسال کرده و درصد خطا را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

علاوه بر ایجاد تغییرات در اندازه فونت‌ها به کمک برنامه Big Font Size، Big Text Size، دیگر فونت‌ها و نوشته‌ها در گوشی‌های هوشمند نیز تغییر کرده و بزرگ‌تر از قبل نمایش داده می‌شوند. انتخاب اندازه فونت‌ها و سطح بزرگ نمایی تنها به شما و میزان خواسته‌های‌تان بستگی دارد و قرار دادن اندازه فونت‌ها در هر ابعادی امکان‌پذیر است. از دیگر امکانات و ویژگی‌ها، فرآیند فعال‌سازی آسان فونت‌ها می‌باشد. بدین منظور نیازی به روت بودن سیستم عامل نبوده و حتی مبتدی‌ترین کاربران نیز قادر به بهره‌مندی از آن خواهند بود.

 

ویژگی های برنامه Big Font Size, Big Text Size:

  • افزایش سایز فونت های کیبورد در اسمارت فون های اندرویدی
  • ایجاد تغییرات در اندازه سایز نوشته ها
  • گزینه مناسب برای افرادی با انگشتان بزرگ و یا افراد دارای اختلالات بینایی
  • گزینه ای برای تنظیم اندازه فونت ها متناسب با نیاز های تان
  • روش فعال سازی ساده و آسان بدون نیاز به روت
دانلود ADS

برنامه های مشابه Big Font Size, Big Text Size

دانلود VMOS Pro - برنامه مجازی ساز و شبیه ساز اندروید روت شده

VMOS Pro

Offline Mode
2.77
2.9.8
دانلود SHAREit - Transfer & Share - اپلیکیشن شریت برای اندروید

SHAREit - Transfer & Share

Offline Mode
3.16
6.34.58
دانلود Octopus - اپلیکیشن بازی با گیم پد، موس و کیبورد در اندروید

Octopus

Offline Mode
3.2
7.2.0
دانلود HappyMod برای اندروید

HappyMod

Online Mode
3.14
3.0.6
Charger-Alert-Battery-Health

Charger Alert

Offline Mode
0
2.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

بیت 24