دانلود Battle of Warships: Naval Blitz – بازی اکشن کشتی جنگی برای اندروید توضیحات برنامه

Battle of Warships: Naval Blitz

Battle of Warships – Naval Blitz : یک نبرد تمام عیار در دریا و اقیانوس! در این بازی اکشن جنگی که روایتگر جنگهای دریایی سال 1942 میباشد، میتوانید هم به صورت آنلاین و هم آفلاین، به مصاف ناوگان دریایی دشمن بروید. شما میتوانید هدایت کشتی های منحصر به فرد خود را که در جنگ جهانی اول و دوم استفاده میشدند را در دست بگیرید. کشتی خود را ارتقا داده، میزان سلامت و سرعت و دور موتور آن را بالا برده و با پرچم کشور خود وارد عرصه نبرد شوید. با شرکت در بازی میتوانید روزانه جوایز و امتیازات مختلفی را دریافت نمایید.

در بازی اندرویدی Battle of Warships: Naval Blitz میتوانید با پیشرفت در بازی، مهارتهای خود را ارتقا داده و مشخصات کشتی خود را بهتر کنید. با توپخانه کشتی خود، هواپیماهای دشمن و جت های جنگی را ساقط کنید و به خدای جنگ تبدیل شوید!

 

امکانات و ویژگی های بازی اکشن اندرویدی نبرد کشتی های جنگی – Battle of Warships: Naval Blitz :

★ بیش از 20 کشتی جنگی منحصر به فرد از جمله افسانه ای ترین کشتی های جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم!

★ قابلیت ارتقا جداگانه و منحصر به فرد برای هر کدام از کشتی ها. بهره گیری از تعداد زیادی از فن آوری‌های پیشرفته و سلاح های مختلف برای بهبود کشتی مانند اژدر، رهگیر، موشک و غیره.

★ گرافیک سه بعدی خارخ العاده. این بازی اکشن و جنگی اندرویدی با بهره گیری از یک گرافیک بالا، صحنه های نبرد دریایی در جنگ های جهانی اول و دوم را با جزییات کامل برای شما تداعی میکند.

★ کنترل لمسی و استفاده از ژیروسکوپ گوشی باعث شده که در این بازی بتوانید کنترل کاملا آسان و بصری را برای هدایت کشتی ها تجربه کنید. برای حمله به دشمن کافیست به سوی آنها نشانه رفته و دکمه شلیک را بزنید! همانند واقعیت، هنر پیروزی در کنترل دقیق وشلیک به موقع میباشد. روز پیروزی دور نیست!

★ تجربه نبرد در انواع و اقسام شرایط جوی و زمانی. دوست دارید در روز به جنگ بروید یا در شب؟ هوا بارانی باشد یا برفی و یا صاف؟

★ بازی در یک منطقه جنگی عظیم با کوه ها و یخچال های طبیعی.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Battle of Warships: Naval Blitz نبرد کشتی های جنگی را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Battle of Warships: Naval Blitz

Super Bull Fight یا Bull Fight PVP - Online Player vs Player

Super Bull Fight

Offline Mode
0
2.2.1.0
دانلود Shooting Zombie – بازی شلیک به زامبی اندروید + مود

Shooting Zombie

Offline Mode
0
1.52
Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Online Mode
2.75
13.40.0
دانلود Destiny Warfare: Sci-Fi FPS – بازی جنگ سرنوشت اندروید

Destiny Warfare: Sci-Fi FPS

Online Mode
2
1.11.0
دانلود Delivery Z: Food Courier Simulator – بازی شبیه سازی پیک غذا اندروید

Delivery Z: Food Courier Simulator

Offline Mode
0
0.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه