دانلود Banana Kong Blast - بازی گوریل موز دوست اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود Banana Kong Blast - بازی گوریل موز دوست اندروید + مود

Banana Kong Blast یا شامپانزه موز دوست عنوان یک بازی اکشن و پلتفرمر است که توسط شرکت بازیسازی اف دی جی توسعه یافته و از گیم پلی اندلس رانر یا مراحل بی‌انتها بهره می‌برد. بازیکنان در نقش یک گوریل قوی هیکل و عاشق موز قرار می‌گیرند. بر سر راه‌ مقدار زیادی موز قرار گرفته که باید تا جایی که می‌توانید این موزها را جمع آوری کنید. این موزها حکم پول بازی را دارند و در سیستم ارتقا و آپگرید شخصیت بازی مصرف خواهند شد. بازی گوریل موز دوست از گرافیک بسیار زیبایی بهره می‌برد، علی رغم اینکه بازی دو بعدی است، اما تمام جزئیات بازی حالتی نقاشی مانند و بسیار رنگارنگ دارند. از این رو بازی برای کودکان کم سن و سال مناسب بوده و هیچگونه محتوای خشنی ندارد.

مراحل بازی Banana Kong Blast با اینکه بی انتهاست اما بسیار متنوع و جذاب طراحی شده است، طوریکه هیچ بازیکنی احساس یکنواختی و کسل کنندگی بخاطر بودن در یک محیط ثابت را نخواهد داشت. نقشه بازی به همزمان با جلو رفتن شما مدام آپدیت شده و از صحنه‌ای با صحنه دیگر می‌رود. برای مثال ممکن است ابتدا بازی را از مرحله صحرایی شروع کنید، سپس وارد یک تونل شده و بعداز تونل وارد یک جنگل استوایی با رودخانه‌های خروشان شوید. هر چه پیشروی شما در بازی بیشتر شود، مراحل و مانع‌هایی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد نیز سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند.

طی مراحل بازی Banana Kong Blast باید موزهای زیادی جمع آوری کنید. از آنجایی که نوار انرژی و سرعت شما با خوردن موز پر می‌شود، موفقیت شما در بازی به این مورد بستگی دارد. پس از آپگرید گوریل موز دوست، قابلیت‌هایی بدست می‌آورید که گیم پلی بازی را تا حدودی آسان‌تر می‌کند. مثلا یکی از قابلیت‌های بازی آهنربای جاذب موز است که موزها را به محض نزدیک شدن به سمت شما می‌کشد. در کنار قابلیت‌های تکنیکی، آیتم‌های فراوانی نیز برای شخصی سازی و تزیین کاراکتر بازی در نظر گرفته شده‌اند. گوریل بامزه بازی را می‌توانید با انواع لباس‌ها مثلا عینک دودی، کفش، کلاه، کت، کلاه گیس و … تزیین کنید.

ویژگی های بازی Banana Kong Blast‏ :

  • گرافیک دو بعدی زیبا و نقاشی شده با رنگ های شاد
  • مراحل بی انتها با تنوع بسیار زیاد و عوض شدن دائم مپ بازی
  • قابلیت آپگرید و شخصی سازی کاراکتر بازی
  • موسیقی الهام گرفته شده از بازی سونیک
  • کمک گرفتن از عوامل محیطی برای جلو رفتن آسانتر در بازی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Banana Kong Blast

دانلود Critical Ops – بازی عملیات مرگ آور اندروید

Critical Ops

Online Mode
0
1.32.0
دانلود Apex Legends Mobile - بازی اپکس لجندز موبایل اندروید

Apex Legends Mobile

Online Mode
3.38
1.0.1576.195
دانلود PUBG MOBILE VN - نسخه ویتنام بازی پابجی موبایل اندروید

PUBG MOBILE VN

Online Mode
3.06
2.0.0
دانلود Free Fire Advance Server – بازی فری فایر بتا اندروید

Free Fire Advance Server

Online Mode
3.18
66.26.0
دانلود PUBG MOBILE KR – بازی پابجی موبایل نسخه کره اندروید

PUBG MOBILE KR

Online Mode
3.19
2.0.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه