بام ملی توضیحات بام

دانلود Bam – اپلیکیشن بام – همراه بانک ملی ایران برای اندروید

Bam یا بام عنوان اپلیکیشن همراه بانک ملی ایران برای اندروید است. همراه بانک ملی یک اپلیکیشن سریع، ساده و در عین حال بسیار کارآمد است که به شما کمک می کند اغلب کارهای بانکی خود را به صورت غیر حضوری و از طریق گوشی همراه خود در کمترین زمان انجام دهید و کمترین نیاز را به مراجعه به شعب بانک ملی داشته باشید. شاخصه اصلی موبایل بانک ملی بام امنیت بسیار بالای این برنامه است. پروتکل های امنیتی مختلفی در این برنامه استفاده شده است تا حساب و اطلاعات شخصی شما در امنیت کامل حفظ شود. حتی در این برنامه امکان دریافت رمز عبور موقت برای ورود به همراه بانک نیز تعبیه شده است تا هیچگونه شانسی برای دسترسی افراد غیرمجاز به حساب شما وجود نداشته باشد.

اپلیکیشن Bam کار انتقال وجه را به سریع ترین و راحت ترین شکل ممکن انجام میدهد. شما در این برنامه می توانید به راحتی به کارتهای بانک ملی یا بانکهای دیگر پول واریز کنید یا از طریق حساب یا شماره شبا به حساب افراد دیگر پول انتقال دهید. پرداخت تسهیلات و اقساط به ساده ترین شکل ممکن قابل انجام است و شما می توانید جزئیات کاملی از تمامی وام و اقساط خود را در این برنامه مشاهده کنید. علاوه بر این بخشی برای پرداخت قبوض نیز طراحی شده است و شما می توانید در این بخش برای سیم کارت های اعتباری خود نیز شارژ به میزان دلخواه تهیه کنید.

یکی از بخش های منحصر به فرد برنامه بام ملی قابلیت افتتاح حساب است. شما با استفاده از همراه بانک ملی می توانید به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک، برای خود انواع حساب جاری، کوتاه مدت یا قرض الحسنه افتتاح کنید. جدیدترین و آخرین نسخه برنامه موبایل بانک ملی بام با آخرین آپدیت ها را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار همراه بام ملی :

  • انتقال پول به کارت یا حساب دیگران در سریع ترین زمان ممکن
  • قابلیت محاسبه شماره شبا از طریق شماره حساب
  • قابلیت افتتاح حساب به صورت کاملاً غیر حضوری
  • امنیت بسیار بالا با استفاده از پروتکل های امنیتی مختلف
  • قابلیت استفاده از رمز عبور موقت برای ورود به برنامه
  • قابلیت پرداخت قبوض و اقساط
  • مشاهده تمامی اقساط تسهیلات دریافتی با جزئیات کامل
  • امکان خرید شارژ برای اپراتور های ایرانسل و همراه اول به میزان دلخواه

برنامه های مشابه Bam

میلی گلد

Milli Gold

Online Mode
5
1.0.7
Tonkeeper — TON Wallet

Tonkeeper

Offline Mode
5
4.6.3
دانلود AP - Asan Pardakht - اپلیکیشن آپ برای اندروید

Asan Pardakht

Online Mode
3.11
6.8.0
دانلود روبینو پرو Rubino Pro - برنامه روبیکا دانلودر اندروید

Rubino Pro

Online Mode
4.5
41.3.6
Snapp Driver

Snapp Driver

Offline Mode
3.67
4.19.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو