Balance: Meditation & Sleep توضیحات برنامه

Balance: Meditation & Sleep

بدون شک Balance: Meditation & Sleep یکی از بهترین برنامه‌های مدیتیشن و مراقبه‌ای است که کاربران اندرویدی می‌توانند آن را تجربه کنند. افزایش هرج‌ومرج جوامع و مشکلاتی که در طول روز تجربه‌شان می‌کنیم باعث می‌شود که در پایان ساعات کاری و رسیدن به خانه نتوانیم تمرکز کافی را داشته و یا اینکه خوابی آرام را تجربه کنیم. به همان اندازه که بدن ما نیازمند ورزش و فعالیت‌های جسمی است، روحمان نیز نیازمند تمریناتی خاص می‌باشد. ورزش‌هایی که کمک می‌کنند روحی بزرگ داشته و بتوانیم در برابر مشکلات به خوبی ایستادگی کنیم. یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت روح و ذهن انجام تمرینات مدیتیشن می‌باشد. تحقیقات نشان داده است، افرادی که در هرروز تنها چندین دقیقه را به مدیتیشن اختصاص می‌دهند قدرت تصمیم‌گیری بالاتری داشته و می‌توانند در مواجه با مشکلات واکنش مناسبی را نشان دهند.

متأسفانه بسیاری از ما به دلیل محدودیت‌هایی که داریم، نمی‌توانیم به‌صورت حضوری در کلاس‌های مراقبه شرکت کنیم. به همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌های موجود استفاده از آموزش‌های غیرحضوری و مجازی است. یکی از بهترین اپلیکیشن هایی که می‌تواند در این زمینه به شما عزیزان کمک کند Balance: Meditation & Sleep می‌باشد. در ابتدای نصب این استارت اپ تعدادی سؤال از کاربران پرسیده می‌شود. شما عزیزان با پاسخ به این سؤالات می‌توانید هدف خود را از مراقبه و مدیتیشن مشخص کرده تا بهترین تمرینات برایتان در نظر گرفته شود. سیستم هوشمند تمامی پاسخ‌های شما را بررسی کرده و تمریناتی را متناسب با مشکلاتتان در اختیارتان قرار می‌دهد. برای استفاده از تمرینات اپلیکیشن مدیتیشن بالانس تنها نیاز است که در هر روز چندین دقیقه از وقت خود را صرف آموزش‌ها کرده تا در هر مکانی که هستید به آرامش برسید.

نه تنها سیستم خودکار تمرینات مناسب شما را تشخیص می‌دهد، بلکه تمامی گزینه‌های مدیتیشن و مراقبه در دسته بندی‌های خاصی قرار داده شده‌اند که انتخاب هرکدامشان تنها به شما عزیزان بستگی دارد. گزینه ای که ممکن است در هنگام نصب برنامه Balance: Meditation & Sleep توجه شما را به سمت خود جلب کند، bite-sized meditation ها هستند. این گروه از تمرینات، بسیار کوتاه بوده و برای زمانی طراحی شده‌اند که وقت کمی برای پرداختن به تمرینات مراقبه دارید. سیستم هوشمند تمامی نتایج حاصل از تمرینات مدیتیشن شما را ذخیره نموده و در هرزمانی که نیاز داشته باشید اطلاعاتی بسیار جالب توجه را در اختیارتان قرار می‌دهد. بنابراین برای استفاده از بالانس تنها کافی است تا هدف خود را مشخص کرده و سپس شروع به انجام تمرینات کنید. هم اکنون می توانید نسخه کامل و خریداری شده برنامه بالانس را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه Balance: Meditation & Sleep :

  • ارائه تمریناتی هدفمند متناسب با نیازهای تان
  • برنامه های 10 روزه برای کمک به شما در توسعه و تعمیق مهارت های مراقبه
  • مجموعه ای از تمرینات مراقبه کوتاه برای مدیتیشن در هر زمان و مکانی
  • تمریناتی خاص برای کاهش استرس تنها با نفس کشیدن!
  • نمایش اطلاعاتی کامل در ارتباط با میزان پیشرفت های شما
  • دسته بندی تمامی تمرینات در گروه هایی مختلف
  • به روز رسانی های مداوم و اضافه شدن تمرینات جدید

برنامه های مشابه Balance: Meditation & Sleep

Treadmill-Workout

Treadmill Workout

Offline Mode
0
2.7.1
دانلود Exercise Timer premium - برنامه تایمر تمرینات ورزشی اندروید

Exercise Timer

Offline Mode
0
7.040
دانلود Runkeeper Pro - برنامه جامع ورزشی ران کیپر اندروید

Runkeeper - Run and Mile Tracker

Offline Mode
0
11.10
دانلود Asana Rebel: Get in Shape premium - برنامه ورزشی یوگا و فیتنس اندروید

Asana Rebel: Get in Shape

Online Mode
0
6.0.0.5057
Komoot — Cycling, Hiking & Mountain Biking Maps

Komoot

Online Mode
0
11.5.8

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه