دانلود Backyard Parking 3D - بازی پارک در حیاط پشتی اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود Backyard Parking 3D - بازی پارک در حیاط پشتی اندروید + مود

Backyard Parking 3D عنوان یک بازی ماشینی و بسیار سرگرم کننده و جالب اندروید است که مهارت‌های پارک ماشین در شرایط سخت بازیکنان را به چالش می کشد. همانطور که می‌دانید پارک کردن ماشین به یک وظیفه روزانه تبدیل شده و استاد شدن در آن، در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد. این کار وظیفه هر کسی نبوده و بارها دیده شده که چقدر افراد در پارک مناسب ماشین خود دچار مشکل می‌شوند. خصوصا در مکان‌های شلوغ و کم جا که جا دادن ماشین نیاز به دقت میلی متری دارد. در بازی Backyard Parking 3D تمام سناریوهایی که ممکن است در پارک ماشین با آن روبرو شوید به صورت مجازی مشاهده خواهید کرد. نام بازی پارک در حیاط پشتی یا حیاط خلوت استعاره از مکانی شلوغ و بهم ریخته دارد، همانطور که در اکثر خانه‌ها، حیاط پشتی خانه محل انبار کردن وسایل بدرد نخور است.

گیم پلی در بازی Backyard Parking 3D مشابه با سایر بازی‌های ماشینی طراحی شده و مقداری فیچرهای اضافه نیز دارد. بازیکن علاوه بر کنترل فرمان و گاز و ترمز باید حواسش به آینه عقب و راهنما نیز باشد. گاهی اوقات باید با دنده عقب وارد فضای پارک شده و از این رو توجه به فاصله با ماشین کناری یا مخروط‌های راهنمایی و رانندگی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. مراحل ابتدایی بسیار ساده هستند اما هر چه سطح شما بالاتر می‌رود، وظایف پیچیده‌تری به شما محول می‌شود. بعضی از مراحل چند بخشی هستند و پس از پارک موفق در یک منطقه، باید دوباره ماشین را از پارک درآورده و در منطقه‌ای دیگر پارک کنید. همچنین بازی برای چالش بیشتر، دارای تایمر بوده و بازیکنان باید قبل از تمام شدن تایمر، ماشین خود را پارک کنند.

با آنلاک کردن مراحل جدید، ماشین‌های جدید نیز برای راندن و پارک کردن آنلاک می‌شوند. در بازی Backyard Parking 3D بیش از 50 مدل ماشین مختلف وجود دارد که هر کدام چالش پارک متفاوتی دارند. بازی دارای مراحل روزانه نیز هست که به صورت آنلاین قابل انجام است. کیفیت و گرافیک بازی برای یک بازی موبایلی سبک بسیار خوب است. شبیه سازی فیزیک  لاستیک و حرکت ماشین‌‌ها نیز بسیار عالی انجام شده و تمام جزئیات با چشم قابل تشخیص است.

ویژگی های بازی Backyard Parking 3D:

  • گرافیک سه بعدی بالا و فیزیک شبیه سازی شده با جزئیات زیاد و قابل درک
  • طراحی عالی ماشین ها با توجه به حجم کم بازی
  • بیش از 50 مدل ماشین متنوع
  • مراحل متنوع با چالش های هیجان انگیز
  • چالش های روزانه به صورت آنلاین و کسب جوایز نفیس در بازی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Backyard Parking 3D

دانلود Car Eats Car 3 - بازی ماشین خوری اندروید + مود

Car Eats Car 3

Offline Mode
0
3.2
دانلود Crossout Mobile - بازی ماشین جنگی کراس اوت اندروید

Crossout Mobile

Online Mode
0
1.5.2.49435
دانلود Drift Max Pro – بازی دریفت مکس پرو اندروید + مود

Drift Max Pro

Offline Mode
0
2.4.84
بازی اندروید CSR Racing 2

CSR Racing 2

Offline Mode
0
3.7.0
دانلود Top Drives 14.50.00.14031 – بازی رانندگان برتر برای اندروید

Top Drives

Online Mode
0
14.50.00.14031

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه