دانلود Backup & Restore premium - پشتیبان گیری سریع و آسان از برنامه ها اندروید توضیحات برنامه

دانلود Backup & Restore premium - پشتیبان گیری سریع و آسان از برنامه ها اندروید

Backup & Restore عنوان یک اپلیکیشن پشتیبان گیری سریع و آسان از برنامه‌های اندروید می‌باشد که با ارائه ویژگی‌های متنوعش در مدت‌زمانی کوتاه توانسته است میلیون‌ها دانلود را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد. تمام ما در گوشی‌های هوشمند خود از اطلاعات گوناگونی نگه‌داری می‌کنیم. به طور قطع این اطلاعات برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. روش‌های مختلفی برای نگه‌داری از این سری اطلاعات وجود دارد که بدون شک یکی از بهترین آن‌ها را می‌توان تهیه نسخه‌های بکاپ دانست. نسخه‌های پشتیبان اطلاعات به ما اجازه می‌دهند که در صورت بروز هر گونه مشکلی و حذف شدن نسخه اصلی اطلاعات بتوانیم تمامی داده‌های ذخیره شده را بازیابی نموده و بار دیگر به فایل‌های خود دسترسی داشته باشیم. خوشبختانه در سیستم عامل اندروید اپ های متنوعی در این وجود دارند که در این پست قصد داریم یکی از بهترین آن‌ها را در اختیارتان قرار دهیم.

کاربران اندروید به کمک استارت اپ Backup & Restore می‌توانند به آسانی هر چه تمام‌تر از تمامی برنامه‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و در صورت نیاز آن‌ها را بازگردانی کنند. این نرم افزار نه تنها اجازه می‌دهد که از اپ های خود بکاپ بگیرید بلکه شرایطی را فراهم می‌سازد که یک نسخه پشتیبانی از تمامی پیام‌های کوتاه و هم چنین مخاطبان تهیه و ذخیره نمایید. پس از ایجاد نسخه بکاپ از اطلاعات کاربران می‌توانند آن‌ها را در حافظه اسمارت فون و یا سرورهای ابری ذخیره کنند. ذخیره نسخه بکاپ در سرورهای ابری به شما این اجازه را می‌دهد که در هر زمان و مکانی و یا حتی در هنگام تغییر گوشی هوشمندتان به اطلاعات ذخیره شده دسترسی پیدا کرده و بار دیگر بدون هیچ گونه محدودیتی آن‌ها را بازیابی نمایید.

برخلاف بسیاری از استارت اپ های مشابه موجود در مارکت اندروید در برنامه Backup & Restore کاربران می‌توانند به‌صورت کاملاً زمان‌بندی شده از برنامه‌ها و اطلاعاتشان نسخه پشتیبان تهیه کنند! این بکاپ به صورت کاملاً خودکار ایجادشده و حتی در زمانی که تهیه نسخه پشتیبان را فراموش کرده‌اید به‌صورت کاملاً اتوماتیک در حافظه اسمارت فونتان ذخیره می‌شود. علاوه بر این تمامی نسخه‌های پشتیبان تهیه‌شده دارای اطلاعات خاص خود هستند که پیش از بازگردانی‌شان می‌توانید به این اطلاعات دسترسی کاملی داشته باشید.

ویژگی های برنامه Backup & Restore :

  • تهیه نسخه پشتیبان از تمامی برنامه ها و بازی ها
  • ایجاد نسخه بکاپ از پیام های کوتاه و مخاطبین
  • ذخیره سازی نسخه بکاپ در حافظه داخلی و اس دی کارت
  • مشاهده لیست برنامه ها بر اساس پارامتر های مختلف
  • امکان ذخیره سازی بکاپ ها در سرور های ابری
  • سیستم هوشمند تهیه نسخه پشتیبان خودکار
  • تهیه نسخه پشتیبان از چند برنامه به صورت همزمان
  • مشاهده اطلاعاتی کامل در ارتباط با تمامی نسخه های پشتیبان

برنامه های مشابه Backup & Restore

Fake-GPS-Location-PRO

Fake GPS Location PRO

Offline Mode
0
5.0
Walk-Me-Up

Walk Me Up

Offline Mode
0
4.0.6
دانلود Alpha Cleaner - Booster, Phone Cleaner premium - برنامه بهینه ساز آلفا کلینر اندروید

Alpha Cleaner

Offline Mode
0
1.3.5.1
دانلود Pomodoro Timer Clock premium - برنامه تایمر ساده پومودورو اندروید

Pomodoro Timer Clock

Offline Mode
0
6.1.0
App-Watcher-Updates-notifier

App Watcher

Offline Mode
0
1.4.7-14706

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه