دانلود AutoResponder for WhatsApp - Auto Reply Bot توضیحات برنامه

دانلود AutoResponder for WhatsApp - Auto Reply Bot

AutoResponder for WhatsApp – Auto Reply Bot Pro عنوان یک ربات کاربردی برای پاسخ خودکار به پیام‌های دریافتی از واتساپ می‌باشد که در شرایط مختلف بسیار کاربردی است. همان گونه که مطلع هستید امروزه بسیاری از کسب و کار‌ها نوین شده و ارتباطات از طریق فضای مجازی صورت می‌گیرد. مسنجر‌ها یکی از پر نقش‌ترین ابزار در این نوع ارتباطات به شمار می‌روند و از آن‌ها برای ثبت سفارشات و یا مشاوره‌های گوناگون استفاده می‌شود. یکی از پر طرفدار‌ترین برنامه‌های موجود در این زمینه را می‌توان واتساپ دانست. واتساپ با داشتن زیر ساخت مناسب شرایطی را فراهم می‌کند که ارتباط مناسبی بین شما و طرف مقابل‌تان برقرار شده و بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سوالاتش پاسخ دهید. با این وجود اگر کسب و کار بزرگی داشته باشید پاسخ دادن به پیام‌های دریافتی اندکی دشوار می‌شود. به همین دلیل در این پست قصد داریم که با معرفی یک استارت اپ یک راهکار مناسب برای پاسخ به پیام ها، به شما عزیزان معرفی کنیم.

بدون شک یکی از بهترین استارت اپ‌هایی که در این مسیر می‌تواند به کمک‌تان بیاید برنامه AutoResponder for WhatsApp – Auto Reply Bot است. این نرم‌افزار که به صورت یک ربات عمل می‌کند شرایطی را فراهم می‌سازد تا به صورت کاملا خودکار به پیام‌های دریافتی در واتساپ پاسخ دهید. برای این کار تنها کافی است لیستی از سوالات پرتکراری که از شما پرسیده می‌شود را همراه با پاسخ‌شان مشخص کرده و همه چیز را به این اپ هوشمند بسپارید. مهم نیست که از یک حساب خصوصی استفاده می‌کنید و یا اینکه به دلیل نیاز داشتن به برخی از امکانات از نسخه بیزنس واتساپ بهره می‌برید زیرا تمامی ویژگی‌ها در هر دو نسخه فعال هستند.

همراه با ویژگی اصلی برنامه AutoResponder for WhatsApp – Auto Reply Bot که به آن اشاره کردیم مجموعه‌ای از تنظیمات متنوع نیز در اختیارتان قرار داده می‌شود که تنظیم هر کدام‌شان تنها به شما و نوع فعالیت های‌تان بستگی دارد. به عنوان مثال قادر خواهید بود که زمان پاسخ به پیام‌ها را مشخص کرده و یا اینکه در صورت استفاده از ابزار tasker یک زمان‌بندی خاص را ایجاد کنید. تقریبا هر آن چیزی که یک ربات هوشمند انجام می‌دهد در لیست امکانات تعریف شده است. یکی از مشکلاتی که ما در برخی از برنامه‌های مشابه شاهد آن هستیم‌ عدم پاسخ به شماره‌های ناشناس می‌باشد، با این وجود کاربران این اپلیکیشن با چنین محدودیتی رو به رو نبوده و مهم نیست که پیام‌ها را از چه شماره‌ای دریافت می‌کنید.

ویژگی های برنامه AutoResponder for WhatsApp - Auto Reply Bot :

  • پاسخ خودکار به پیام های دریافت شده در واتساپ
  • پشتیبانی از هر دو نسخه عادی و بیزنیس واتساپ
  • تعیین سوالات و پاسخ های دلخواه خود بدون هیچ گونه محدودتی
  • پاسخ دادن به پیام های دریافتی از مخاطبین ناشناس
  • تهیه نسخه پشتیبان از تمامی تنظیمات ایجاد شده
  • ارسال پیام خوش آمد گویی برای چت های جدید
  • زمان بندی پاسخ به سوالات و تعیین تاخیر در پاسخ ها

برنامه های مشابه AutoResponder for WhatsApp - Auto Reply Bot

دانلود RUBIKA X 2.9.7 – آپدیت جدید برنامه روبیکا ایکس اندروید

RUBIKA X

Online Mode
0
2.9.7
دانلود Telegram 8.1.1 – آپدیت جدید اپلیکیشن تلگرام اندروید

Telegram

Online Mode
3.09
8.1.1
دانلود iplus msg - پیام رسان آی پلاس برای اندروید

iplus msg

Online Mode
0
7.8.0
دانلود Simple SMS Messenger premium - برنامه ساده مدیریت sms اندروید

Simple SMS Messenger

Offline Mode
0
5.10.0
دانلود برنامه Bestgram برای اندروید

Bestgram

Online Mode
3.13
1.2.5

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه