دانلود Auto Close : Close Apps Automatically premium - برنامه تسک کیلر ساده اندروید! توضیحات برنامه

دانلود Auto Close : Close Apps Automatically premium - برنامه تسک کیلر ساده اندروید!

Auto Close: Close Apps Automatically Pro یا اتو کلوز عنوان یک تسک کیلر ساده و کاربردی اندروید می‌باشد که به بهینه‌سازی اسمارت فون کمک بسیاری می‌کند. کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی در هر روز بار‌ها و بار‌ها برنامه‌ها و یا بازی‌های مختلف را اجرا کرده و پس از رفع نیاز‌های شان، از آن‌ها خارج می‌شوند. برخی از این نرم‌افزار‌ها به صورت خودکار متوقف شده و برخی دیگر نیز به فعالیت های‌شان در پس زمینه ادامه می‌دهند! ما در این پست به سراغ برنامه‌هایی می‌رویم که در پس زمینه بسته نخواهند شد. گرچه سیستم هوشمند اندروید به کمک هسته لینوکسی‌اش به توقف برنامه‌ها کمک می‌کند اما برخی از این اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها به صورت بدافزار عمل کرده و در حالت عادی متوقف نمی‌شوند. بسیاری از کاربران نمی‌دانند که‌عدم توقف این نرم‌افزار‌ها مصرف باتری را افزایش داده و در بسیاری از موارد با اشغال حافظه رم باعث کرش کردن سیستم عامل می‌شود. به همین دلیل در این پست قصد داریم شما عزیزان را با استارت اپ بی‌نظیر Auto Close: Close Apps Automatically آشنا کنیم.

برنامه Auto Close: Close Apps Automatically به نوعی یک ناجی برای کاربرانی است که ازعدم توقف برنامه‌های در حال اجرای پس زمینه خسته شده اند. این استارت اپ با داشتن یک رابط کاربری بسیار ساده به شما عزیزان کمک می‌کند که به صورت خودکار تمامی پردازش‌های پس زمینه را متوقف کرده و مطمئن باشید که بار دیگر باتری گوشی هوشمندتان بدون دلیل تخلیه نمی‌شود. نکته‌ای که در پاراگراف فوق نیز به آن اشاره کردیم و یکی از اصلی‌ترین وجه تمایز‌های این برنامه با سایر ابزار مشابه به شمار می‌رود سیستم هوشمند و کاملا خودکار آن می‌باشد. به گونه‌ای که پس از فعال‌سازی برنامه، تنها کافی است تا اپ‌های مورد نظرتان را انتخاب کرده و صفحه نمایش را خاموش کنید. آنگاه اتو کلوز به صورت کاملا هوشمندانه‌ای تمامی پردازش‌هایی را که در پس زمینه باقی مانده‌اند شناسایی و متوقف می‌سازد.

همان گونه که می‌دانید متوقف کردن پردازش‌های غیر ضروری به کمک برنامه Auto Close: Close Apps Automatically مزایای زیادی را به دنبال خواهند داشت که در میان آن‌ها می‌توان به جلوگیری از تخلیه سریع باتری، عدم کرش کردن برنامه ها، اجرای سریع دستورات و… اشاره کرد. اگر شما نمی‌خواهید که برخی از اپلیکیشن‌ ها به فعالیت‌هایشان در پس زمینه پایان دهند، تنها کافی است تا نام این اپ‌ها را به لیست سفید اضافه کنید؛ آنگاه شاهد ادامه فعالیت‌هایش در پس زمینه خواهید بود.

ویژگی های برنامه Auto Close : Close Apps Automatically :

  • توقف پردازش های پس زمینه اندروید تنها با یک اشاره
  • جلوگیری از اشغال بی رویه حافظه ram
  • خنک کننده سی پی یو در صورت انجام پردازش های سنگین
  • صرفه جویی در مصرف باتری اسمارت فون
  • گزینه ای برای پاک کردن نوتیفیکیشن های آزار دهنده
  • محافظت از خریم خصوصی در حین بستن برنامه ها
  • رابط کاربری ساده و آسان

برنامه های مشابه Auto Close : Close Apps Automatically

دانلود All-In-One Toolbox Pro - جعبه ابزار بهینه ساز اندروید

All-In-One Toolbox: Cleaner & Speed Booster

Offline Mode
0
8.2.0
Game-Booster-Free-Power-GFX-Lag-Fix

Game Booster Free

Offline Mode
0
66
Powerful Cleaner Pro

Powerful Cleaner Pro

Offline Mode
0
8.4.5
Battery Guru: Monitor & Saver

Battery Guru: Monitor & Saver

Offline Mode
1
1.9.2
powerful-system-monitor-logo

System Monitor

Offline Mode
0
8.4.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه