دانلود Asana Rebel: Get in Shape premium - برنامه ورزشی یوگا و فیتنس اندروید توضیحات برنامه

دانلود Asana Rebel: Get in Shape premium - برنامه ورزشی یوگا و فیتنس اندروید

Asana Rebel: Get in Shape عنوان یک اپلیکیشن برای دسترسی آسان به مجموعه‌ای از برنامه‌های تمرینی یوگا و فیتنس می‌باشد. به همان میزانی که ما باید بر افکار و زندگی خود مسلط باشیم و ذهنی قدرتمند داشته باشیم، داشتن اندامی زیبا و ایده آل بسیار ضروری است. اگر توجه کرده باشید بسیاری از افرادی که اندامی ورزیده دارند و روزانه چندین دقیقه از وقت خود را صرف انجام تمرینات ورزشی می‌کنند در زندگی‌شان موفق‌تر بوده و در شرایط گوناگون تصمیمات بهتری می‌گیرند. در هر صورت انسان‌های سراسر جهان با توجه به علاقه‌ای که در خود می‌بینند می‌توانند یک ورزش را انتخاب کرده و آن را دنبال کنند. بدون شک فیتنس و یا همان تناسب اندام جزو پر طرفدار‌ترین ورزش‌هایی است که می‌شناسیم. اما نکته‌ای که گاها توجه ما را به خودش جلب می‌کند افراد علاقه‌مند به فیتنس و یا یوگا هستند. این دسته از افراد در بسیاری از موارد نمی‌دانند که باید چگونه و از کجا تمرینات خود را آغاز کنند؟!

Asana Rebel: Get in Shape یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای این دسته از علاقه مندان ورزش‌های فیتنس و یوگا به شمار می‌رود. به وسیله این استارت اپ قادر خواهید بود که بدون نیاز به صرف هزینه‌های زیاد یک برنامه ریزی دقیق برای تمرینات ورزشی خود داشته و در مدت زمانی بسیار کوتاه به اهداف‌تان برسید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این اپ هوشمند توانایی بالای آن در ساخت یک لایف استایل منظم است. با پیگیری و انجام دستور العمل‌های موجود تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه زندگی‌تان متحول شده و می‌توانید به سلامت جسمانی بسیار بالایی دست پیدا کنید.

نکته قابل توجه در ارتباط با Asana Rebel: Get in Shape هماهنگ بودن تمرینات فیتنس و یوگا می‌باشد. این تمرینات به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که با یکدیگر به نوعی هماهنگ بوده و می‌توانید هر دو ورزش را تجربه کنید. برای کاربران آسانا ربل مجموعه‌ای از برنامه‌های تمرینی در قالب بسته‌هایی خاص تنظیم شده اند؛ انتخاب هر کدام از این برنامه‌ها تنها به اهداف شما عزیزان بستگی دارد. برای افزایش بازدهی تمرینات همراه هر کدام از آن‌ها یک آموزش دقیق ارائه شده است که با دنبال کردن این آموزش می‌توانید حرکات ورزشی را درست و بدون هیچ گونه خطایی انجام دهید. نسخه کامل و خریداری شده این برنامه را هم اکنون می توانید از وب سایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه Asana Rebel: Get in Shape :

  • مجموعه ای از تمرینات ورزشی یوگا و فیتنس
  • ارائه مجموعه ای از برنامه های تمرینی متناسب با نیاز های کاربران
  • تمریناتی اختصاصی برای کاهش وزن و افزایش تسلط بر ذهن
  • تمریناتی خاص برای حفظ اعتماد به نفس
  • ایجاد برنامه های تمرینی اختصاصی با توجه به نیاز های خود
  • ارائه پیش نمایشی از تمرینات ورزشی
  • آموزشی کامل از تمامی حرکات ورزشی
  • کمک برای ساخت یک لایف استایل فوق العاده
  • ضبط تمامی داده ها و ارائه اطلاعاتی دقیق از تمرینات تان

برنامه های مشابه Asana Rebel: Get in Shape

Treadmill-Workout

Treadmill Workout

Offline Mode
0
2.7.1
دانلود Exercise Timer premium - برنامه تایمر تمرینات ورزشی اندروید

Exercise Timer

Offline Mode
0
7.040
دانلود Runkeeper Pro - برنامه جامع ورزشی ران کیپر اندروید

Runkeeper - Run and Mile Tracker

Offline Mode
0
11.10
Balance: Meditation & Sleep

Balance: Meditation & Sleep

Online Mode
0
1.3.0
Komoot — Cycling, Hiking & Mountain Biking Maps

Komoot

Online Mode
0
11.5.8

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه