دانلود Art Inc – بازی شبیه سازی شرکت هنری برای اندروید توضیحات برنامه

Art Inc. - Trendy Business Clicker

Art Inc. – Trendy Business Clicker : آیا تاکنون درباره ساختن گالری هنری شخصی خود رویا پردازی کرده اید؟ دلتان خواسته که گالری خود را نگهداری و ترمیم کرده و نمایشگاه مناسبی را برای نمایش به عموم مردم انتخاب کنید؟ تا بحال درباره میلیاردر شدن و تبدیل شدن به یک ثروتمند صاحب موزه فکر کرده اید؟

در این بازی اندرویدی به تمامی موارد ذکر شده در بالا و حتی فراتر از آن دست پیدا خواهید کرد. بگذارید رویاهای بلند پروازانه شما درباره گالری هنریتان به واقعیت بپیوندد. به بالاترین سطوح هنری-کاری رفته و با دایر کردن نمایشگاه ها ، آثار هنری خود را در معرض دید عموم بگذارید. با فروش آثار هنریتان می توانید مقادیر بسیار زیادی پول بدست آورده و تبدیل به یک فرد ثروتمند شوید.

بازی اندرویدی Art Inc که توسط استودیو بازی سازی PIXIO طراحی و ساخته شده ، به شدت مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است. این بازی تا کنون با بیش از 500 هزار بار دانلود از گوگل پلی توانسته امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. بازی «شرکت هنر» همچنین توانسته به لیست بازی های برتر از دیدگاه منتقدین گوگل پلی راه پیدا کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 3 سال می باشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی شبیه سازی شرکت هنر – Art Inc :

★ دارای یک گیم پلی ساده و سرگرم کننده. می توانید برای خریداری آثار هنری ، مجسمه ها ، هواپیما ها ، تابلو های دیواری ، استخوان های باستانی و… پیشنهاد قیمت خود را بدهید.

★ امکان جمع آوری کلکسیونی از بهترین آثار هنری در دنیا از جمله : آثار هنری مشهور ، مجسمه افراد مشهور و آثار هنری هنرمندان مشهوری مانند ون گوک ، پیکاسو ، داوینچی و…

★ با دنبال کردن سلایق مردم ، آثار هنری مناسبتری را برای فروش در نمایشگاه خود قرار دهید تا بتوانید پول بیشتری در بیاورید.

برنامه های مشابه Art Inc

دانلود AdVenture Capitalist – بازی سرمایه دار ماجراجو اندروید + مود

AdVenture Capitalist

Offline Mode
3
8.5.2
دانلود Hooked Inc: Fisher Tycoon – بازی ماهیگیر پولدار اندروید + مود

Hooked Inc: Fisher Tycoon

Offline Mode
0
2.12.1
دانلود ‎Shop Titans – بازی فروشگاه تایتان ها برای اندروید

Shop Titans

Online Mode
0
4.0.0
دانلود Drive Simulator – بازی شبیه سازی رانندگی اندروید + مود

Drive Simulator

Offline Mode
0
4.0
دانلود Township – بازی شبیه ساز مزرعه داری اندروید + مود

Township

Online Mode
0
7.5.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه