دانلود Antistress – بازی ضد استرس و آرامش بخش اندروید + مود توضیحات آنتی استرس

دانلود Antistress – بازی ضد استرس و آرامش بخش اندروید + مود

جامعه بشری امروزه در شرایطی قرار گرفته که تنش و استرس از هر جهت محاصره‌اش کرده ‌است. در چنین شرایطی باید قدر لحظات کوتاهی که ما را از این شرایط استرس زا دور می‌کنند غنیمت شمرد. بازی Antistress – relaxation toys یکی از فعالیت‌های ذهنی سودمند در راستای دور کردن هر چه بیشتر استرس و تنش از وجود ماست. در این مجموعه از تمام فعالیت‌های که به ذهن انسان آرامش می‌دهند مثل نقاشی با گچ، ترکاندن حباب‌های پلاستیکی، فشردن اسلایم، بریدن هویج و خیار، خرد کردن حباب‌های شیشه‌ای و … استفاده شده تا ذهن بازیکنان برای لحظه کوتاهی هم که شده، به آن چیزی که واقعا دوست دارد فکر کند.

نقطه قوت بازی Antistress – relaxation toys در صداگذاری آن است. بازی اسلایم و فیجت‌ها و همچنین خرد کردن هویج و پرت کردن سنگ درون آب بسیار عالی انجام شده است، صداها واقعا مشابه با نمونه‌های واقعی هستند و از این رو نظر حتی سخت‌ گیرترین افراد را هم به خود جلب خواهد کرد. ویژگی مهم دیگر بازی آنتی استرس، بروزرسانی مداوم و دو هفته یکبار این بازی است که فعالیت‌های آرامش بخش جدید به بازی اضافه می‌کند. برای مثال در جدیدترین آپدیت فعالیت‌هایی مثل ترکاندن انواع بادکنک‌ها، پارو کردن برف و هرس چمن نیز به بازی اضافه شده است. مشاهده می‌کنید که سرگرمی‌های این بازی واقعا هوشمندانه انتخاب شده‌اند و هر شخصی را برای مدت‌ها سرگرم خواهد کرد.

بازی  Antistress – relaxation toys برای دادن فیدبک مناسب به کاربر حین انجام فعالیت‌های استرس زا، از فیزیک قوی، لرزش یا ویبره و همچنین صداهای واقعی استفاده می‌کند. این سه عامل نقش اساسی در ایجاد حس خوب در ذهن ایجاد می‌کنند. لیست فعالیت‌های آنتی استرس در این بازی بی‌نظیر است. در بالا به تعدادی از آنها اشاره کردیم، اما کارهای جالب دیگری هم هستند که ذکرشان خالی از لطف نیست. فشردن دکمه خودکار فشاری، خاموش و روشن کردن چراغ مطالعه، باز و بسته کردن زیپ، دارت و بسیاری دیگر که در آینده به بازی اضافه خواهند شد.

ویژگی های بازی Antistress – relaxation toys :

  • مجموعه‌ای بسیار سرگرم کننده از بازی‌های آرامش بخش
  • گرافیک خوب با طراحی سه بعدی آبجکت‌ها
  • فیدبک قوی به وسیله صدا، لرزش و فیزیک بسیار قوی
  • ارائه بروزرسانی های مداوم توسط توسعه دهنده
  • بیش از 100 میلیون نصب در گوگل پلی با امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5.0
نکته مهم بازی برای اجرا نیازی به اتصال اینترنت ندارد.
نکته مهم ویژگی نسخه مود: Free Shopping

برنامه های مشابه Antistress – relaxation toys

دانلود بازی Where's My Water برای اندروید

Where's My Water? 2

Offline Mode
4
1.9.9
دانلود Brick Mania - بازی تفننی و پازل بریکمانیا اندروید

Brick Mania: Fun Arcade Game

Offline Mode
0
6.3.0
دانلود Mr Bullet - Spy Puzzles – بازی معمایی آقای گلوله برای اندروید

Mr Bullet - Spy Puzzles

Offline Mode
5
5.21
دانلود Train Taxi – بازی تاکسی قطاری اندروید + مود

Train Taxi

Offline Mode
4
1.4.20
دانلود Candy Crush Saga - بازی کندی کراش ساگا اندروید + مود

Candy Crush Saga

Offline Mode
5
1.234.0.1

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه