دانلود Alliance at war – بازی استراتژیک اتحاد در جنگ برای اندروید توضیحات برنامه

Alliance at war

Alliance at war – magic throne : بازی اتحاد در جنگ یک بازی استراتژیک اندرویدی میباشد که با سیستم تعدال کننده‌ای که دارد، بازی را برای بازیکنان پولی و رایگان به صورت عادلانه برگذار میکند. گرافیک و جو بازی در حال و هوای دوران قرون وسطی طراحی شده و با پیشروی در بازی با قهرمانان و اتفاقات گوناگون مواجه خواهید شد. وارد این دنیای اساطیری شده و با متحدان خود هماهنگ شوید، ارتش خود را با قهرمانان نیرومند و ارتقا یافته هدایت کنید، به جستجوی اشیاء جادویی بپردازید و نام خود را در تاریخ امپراطوری حک کنید!

هر روز رویدادهای فعال اجرا می شوند که نبردهای ماجراجویی و هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان می آورند. قدرت خود را با یک اتحاد سازمان یافته افزایش دهید، قلمرو خود را گسترش دهید، دشمنان خود را شکست دهید و حاکم یک پادشاهی عظیم شوید.

بازی اندرویدی Alliance at war که توسط استودیو بازی سازی Hour Games طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از پنجاه هزار بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز بالای 4.4 از 5 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 7 سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی اتحاد در جنگ – Alliance at war :

★ امکان ساخت پادگان های نظامی، دیوار شهر، آکادمی و بیش از 20 نوع ساختمان و دژ دیگر برای پیشروی در بازی. با ساخت و ساز در شهر، قدرت خود را افزایش داده و به یک پادشاهی پیشرفته تبدیل شوید، دشمنان خود را سرکوب کرده و سلطه خود را مستحکم کنید.

★ سیستم نبرد قهرمانان، حول استراتژی و هوش جنگی ساخته شده است. با جمع آوری تجهیزات میتوانید سلاح های قدرتمند و زره پوش برای تکامل قهرمان خود بدست بیاورید.

★ یک تیم سازمان یافته، شکست ناپذیر است! به دنبال ایجاد اتحادیه های قدرتمند در این بازی باشید ، بازیکنان قدرتمند را جمع کنید تا یک تیم جنگجو و آموزش دیده تشکیل دهید و با تاکتیک های نظامی گوناگون به قلعه ها و سرزمین های دشمنانتان حمله کنید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Alliance at war – اتحاد در جنگ را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Alliance at war: magic throne

بازی اندروید Clash of Kings

Clash of Kings : New Crescent Civilization

Online Mode
0
7.00.0
دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.47
14.93.5
دانلود Clash Quest - بازی کلش کوئست برای اندروید

Clash Quest

Online Mode
0
0.125.92
دانلود Boom Battlefield – بازی استراتژیک انفجار میدان جنگ برای اندروید

Boom Battlefield

Online Mode
3
1.2.3
دانلود Forge of Empires‏ 1.171.0 - بازی بنای امپراطوری برای اندروید

Forge of Empires‏

Online Mode
0
1.188.16

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه