دانلود Aliens Drive Me Crazy – بازی بیگانگان دیوانه ‌ام می کنند اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Aliens Drive Me Crazy – بازی بیگانگان دیوانه ‌ام می کنند اندروید + مود

بازی‌های دو بعدی گاهی اوقات بقدری سرگرم کننده و خوب هستند که حتی از بازی‌های سه بعدی تریپل A هم خاطره انگیزتر می‌شوند. بازی Aliens Drive Me Crazy یا بیگانگان دیوانه‌ام می کنند، دقیقا یکی از همین نمونه بازی‌هاست. این بازی که توسط استودیوی بازیسازی لهستانی Rebel Twins توسعه یافته است، بازیکن را در نقش یک کاراکتر بی‌اعصاب قرار می‌دهد که از حمله و خرابی‌هایی که بیگانگان ایجاد کرده‌اند به ستوه آمده است. به همین خاطر تصمیم می‌گیرد با انواع و اقسام تفنگ‌ها و البته با ماشین خود به دل دشمن زده و برای همیشه آنها را نابود کند. در هر مرحله غول هایی وجود دارند که برای کشتن آنها باید حساب شده عمل کنید. همچنین با پیشرفت در بازی قابلیت‌های بسیار مخربی برای ماشین خود و همچنین سلاح‌هایی که حمل می‌کنید آزاد خواهید کرد.

ویژگی جالب بازی Aliens Drive Me Crazy ، تخریب پذیری بسیار وسیع محیط بازی است، تقریبا هر چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید، قابل تخریب است. همین موضوع باعث شده محیط بازی بسیار شلوغ و بهم ریخته دیده شود. همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، بازی دارای غول آخرهای قدرتمندی است که به تنهایی نمی‌توانید آنها را شکست دهید، اینجاست که قدرت‌های ویژه از جمله حملات هوایی یا Air Strikes به کمک شما می‌آیند. به مرور که در بازی پیشرفت می‌کنید، تخریب کنندگی این قدرت‌های ویژه نیز افزایش می‌یابند.

گرافیک در بازی Aliens Drive Me Crazy، دو بعدی بوده و کاراکترها و محیط حالتی نقاشی گونه دارند. افکت‌های انفجار و تخریب و همچنین افکت‌های صوتی نیز بسیار عالی کار شده‌اند. برای اینکه کاراکتر بازی از حالت یکنواختی دربیاید، آیتم‌های زیادی برای شخصی سازی خود کاراکتر و همچنین ماشین او در نظر گرفته شده است. در پایان هر مرحله امتیازات کسب شده را می‌توانید با دوستان خود در جدول رده بندی یا لیدر بردز مقایسه کنید. اپلیکیشن ها تجربه این بازی اکشن هیجان انگیز و اعتیاد آور را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی های بازی Aliens Drive Me Crazy :

  • بازی اکشن دو بعدی با گرافیک بسیار زیبا و تخریب پذیری بالای محیط
  • اجرای آفلاین بدون نیاز به اتصال به شبکه
  • سلاح‌های متنوع و قابلیت‌های ویژه مخرب برای ماشین و قهرمان بازی
  • شخصی سازی ماشین و ظاهر قهرمان داستان
  • بیش از 5 میلیون نصب موفق در گوگل پلی

برنامه های مشابه Aliens Drive Me Crazy

دانلود PUBG New State – بازی پابجی نیو استیت اندروید

PUBG New State

Online Mode
3.5
متغیر با نوع دستگاه
دانلود Among Us - بازی اکشن در میان ما برای اندروید

Among Us

Online Mode
3
2021.3.31
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.38
3.2.0
دانلود Last Day on Earth: Survival 1.16.1‏ - بازی آخرین روز زمین اندروید + مود

Last Day on Earth: Survival

Online Mode
0
1.17.11
دانلود Walk Master – بازی استاد پیاده ‌روی اندروید + مود

Walk Master

Offline Mode
0
1.40

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه