AIportraits توضیحات برنامه

AIportraits

AIportraits : آیا تاکنون تمایل داشته اید که یکی از افرادی باشید که در مشهورترین آثار هنری و نقاشی های جهان به تصویر کشیده شده است ؟ اگر می توانستید در زمان سفر کنید , کدام هنرمند را انتخاب و از او درخواست طراحی پرتره از چهره تان را می کردید؟ قطعا دسترسی به ماشین زمان برای افراد دشوار خواهد بود اما گزینه های بهتری نیز در دسترس است. یکی از این راه حل ها نرم افزار بی نظیر AIportraits می باشد که با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی یا همان تکنولوژی AI می تواند تصاویر پرتره حرفه ای برگرفته شده از سبک های مختلف هنری پرتره برای شما ایجاد نماید. این فرصتی بی نظیر برای شما است که تصاویر شخصی تان را به قطعه عکسی هنری تبدیل نمایید که گویی توسط لئوناردو داوینچی یا یوهانس ورمیر به تصویر کشیده شده است.

تصویر موردنظر تان را وارد نرم افزار کنید و سبک های هنری مختلف نظیر پاپ آرت , سورئالیسم , هنر معاصر , امپرسیونیسم , مدرنسیم و …. را امتحان کنید و بخشی از صحنه های هنری جهان همانند “شب پر ستاره” ونسان ون گوگ تا نقاشی “جیغ” ادوارد مونک شوید. همچنین می توانید تصاویر سلفی خود را بدون محدودیت به سبک های هنری مختلف نظیر نقاشی پاستل , آبرنگ و رنگ روغن تبدیل نمایید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار اندروید را از وبسایت اپلیکیشن‌ ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه AIportraits

دانلود Fotor Photo Editor - برنامه ویرایشگر همه کاره عکس اندروید

Fotor Photo Editor

Offline Mode
0
7.2.11.229
دانلود SNOW

SNOW

Offline Mode
3
10.5.1
Storybeat-Logo

Storybeat

Offline Mode
0
3.2.11
دانلود Adobe Photoshop Camera – اپلیکیشن دوربین فتوشاپ ادوبی برای اندروید

Adobe Photoshop Camera

Offline Mode
4.1
1.4.1
دانلود PicsArt Photo Editor PREMIUM – اپلیکیشن ویرایش تصویر پیکس آرت برای اندروید

PicsArt Photo Editor

Offline Mode
2.66
18.9.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه