دانلود Age of Sail: Navy & Pirates – بازی استراتژیک دوران نبرد دریایی برای اندروید توضیحات

Age of Sail - Navy & Pirates

Age of Sail – Navy & Pirates : در این بازی استراتژیک هزاران کشتی در سراسر جهان پراکنده شده اند و چندین تمدن مختلف در اقیانوسی تاریک به هم برخورد میکنند. در هنگامه انقلاب صنعتی در اروپا و از طریق ارتباط بین دنیای قدیم و جدید، آن کسی برنده است که قدرت مطلق را در حاکمیت اقیانوس بدست آورد.

در بازی Age of Sail: Navy & Pirates شما در نقش ناخدای کشتی دزدان دریایی هستید. باید با کشتی های افسانه ای خود به سمت نیروی دریایی سلطنتی تاخته و پرچم سیاه خود را روی آنها به اهتزاز در آورده و با در دست گرفتن کنترل سکان، به سمت حملات و غارتهای بیشتر به پیش بروید.

 

امکانات و ویژگی های بازی استراتژیک اندرویدی دوران نبرد دریایی – Age of Sail: Navy & Pirates :

★ دسترسی و بازگردانی بیش از 25 نوع کشتی بادبانی از سراسر جهان. ارتقا مشخصه های کشتی های بادبانی، رمز موفقیت شما در این بازی میباشد.

★ کشتی های جنگی! شما قادر خواهید بود که سه نوع کشتی جنگی مختلف برای استفاده های مختلف بسازید. ناوگان خود را گسترش داده و قدرت خود را بالا ببرید.

★ سپاه رزمی! آرایش جنگی نیروهایتان را شما تعیین خواهید کرد. سربازان ممتاز و سلاح هایتان را برای نبرد بچینید. با پیشروی و پیروزی در نبرد ها، مهارت های جدیدی را برای خود بازگشایی کنید.

★ امپراطوری خود را بسازید! پایگاه دریایی خود را بسازید. سربازان خود را آموزش دهید و از تکنولوژی های جدید استفاده کنید. کشتی های مختلف را جمع کرده و دزدان دریایی دیگر را به چالش بکشید. به عرصه جنگ رفته و با کسب پیروزی، قدرت و منابع فراوان بدست آورید.

★ در این دنیای ناشناخته و پر هرج و مرج به کاوش پرداخته و کشتی های خود را ارتقا دهید. مهارتهای جدید کسب کرده و با کسب قدرت و منابع، با نیرویی بیشتر به مبارزه و پیشروی بپردازید.

 

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Age of Sail: Navy & Pirates – دوران نبرد دریایی را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و سریع و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Age of Sail: Navy & Pirates

دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.19
16.386.14
Build City Building Games

Build: City Building

Offline Mode
0
1.0.2
دانلود Stick War 3 - بازی استیک وار 3 اندروید + مود

Stick War 3

Offline Mode
3.41
2024.3.582
State of Survival

State of Survival

Online Mode
4.5
1.20.80
دانلود بوم بیچ Boom Beach - بازی ساحل بوم برای اندروید

Boom Beach

Online Mode
0
50.101

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو