دانلود Adguard Premium – اپلیکیشن مسدودسازی تبلیغات اندروید توضیحات ادگارد

دانلود Adguard Premium – اپلیکیشن مسدودسازی تبلیغات اندروید

Adguard Premium یا ادگارد عنوان یک برنامه ضد تبلیغ بسیار موثر و کارآمد است که تبلیغ‌‌های مزاحم و مضر بر روی دستگاه‌‌های اندرویدی را مسدود می‌کند. با کمک ادگارد، نه تنها مرورگرتان سریع‌تر خواهد شد، بلکه تبلیغات مزاحمی که توسط بسیاری از اپ‌ها و حتی بازی‌ها به شما نمایش داده می‌شوند، از بین خواهند رفت. مزیت بزرگ ادگارد، عدم نیاز به روت کردن دستگاه است. فقط کافی است ادگارد را نصب کرده و اجازه دسترسی آن به تنظیمات DNS و HTTPS را بدهید، در این حالت می‌توانید تبلیغات مزاحم را مسدود کنید. برخلاف بسیاری از برنامه‌‌های مسدود سازی تبلیغات که عملکرد چندان دقیقی هم ندارند، برنامه ادگارد کنترل کامل برای تنظیمات نوع مسدود سازی محتواها و همچنین منابعی که باید مسدود شوند را به شما می‌دهد. فهرست لیست سفید یا وایت لیست، برای عبور از فیلتراسیون قوی ادگارد تعبیه شده و شامل موارد استثنائی می‌شود که خود کاربر تعیین می‌کند.

برنامه Adguard نه تنها تبلیغات روی مرورگرهای اندرویدی را مسدود می‌کند، بلکه تبلیغات موجود بر روی اپ‌های خود گوشی و بسیاری از بازی‌ها را نیز مسدود می‌کند. علاوه بر مسدود سازی تبلیغات، اپلیکیشن ادگارد می‌‌تواند جلوی فعالیت‌های سرقت اطلاعات مانند فیشینگ و ملویرها را نیز بگیرد. حتما برایتان پیش آمده که هنگام پیام دادن به دوستتان ناگهان با یک تبلیغ مزاحم در گوشی روبرو می‌شوید که باعث درگیر شدن ذهن شما می‌شود. با وجود Adguard تمامی این تبلیغ‌ها از روی گوشی شما حذف خواهند شد. هر چه تبلیغ کمتری به شما نمایش داده شود، مصرف داده اینترنت شما نیز کمتر شده و در نتیجه هزینه شما کمتر خواهد شد.

البته Adguard بر روی بعضی از برنامه ها کار نمی‌کند، اپ‌هایی مانند توییتر و اینستاگرام همچنان می‌توانند به شما تبلیغ نشان دهند اما تبلیغ‌‌هایی که این برنامه ها نشان می‌دهند چندان آزار دهنده نبوده و مقدارشان نیز بسیار کم است. در سایر برنامه ها، ادگارد با پاک کردن تبلیغ‌های اضافه و جلوگیری از اضافه شدن تبلیغ‌ها و ملویرهای بعدی، به طرز چشم گیری سرعت وب گردی شما را افزایش خواهد داد. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم و فول آنلاک برنامه ادگارد را با لینک مستقیم از وبسایت اپلیکیشن‌ ها دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه Adguard Premium‏ :

  • جلوگیری از نمایش تبلیغ در گوشی تلفن اندرویدی
  • کارایی بسیار بالا و عالی در مسدود سازی تمامی تبلیغات
  • قابل اجرا روی تمام گوشی های اندرویدی
  • مسدود سازی تبلیغ در مرورگر و اپ های نصب شده روی گوشی
  • امکان تهیه لیست سفید برای رد کردن برخی اپ ها از فیلتر برنامه

برنامه های مشابه Adguard Premium

دانلود FL Studio Mobile – برنامه اف ال استودیو موبایل اندروید

FL Studio Mobile

Offline Mode
3.47
4.6.2
دانلود روبینو پرو Rubino Pro - برنامه روبیکا دانلودر اندروید

Rubino Pro

Online Mode
4.5
41.3.6
دانلود SHAREit - Transfer & Share - اپلیکیشن شریت برای اندروید

SHAREit - Transfer & Share

Offline Mode
3.16
6.35.68
دانلود Skin Tools – اپلیکیشن اسکین تولز اندروید

Skin Tools

Online Mode
2.92
6.0.0
دانلود Google Translate - برنامه گوگل ترنسلیت اندروید

Google Translate

Online Mode
3
8.0.0.597667243.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو