دانلود AdAway – اپلیکیشن مسدود سازی تبلیغات برای اندروید توضیحات برنامه

AdAway

AdAway نام ابزاری قدرتمند برای مسدود سازی پنجره های تبلیغاتی می باشد که هنگام وبگردی در مرورگر ها و اپلیکیشن های اندرویدی ظاهر می شوند. همانند سایر برنامه های مسدود کننده تبلیغ، این اپلیکیشن هم به شما این امکان را می دهد تا وبسایت هایی را که ترجیح می دهید تبلیغشان را ببینید را به لیست سفید این برنامه اضافه کنید.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار، دستگاه اندرویدی شما باید روت شده باشد. اگر دستگاه شما روت شده نباشد، نمی توانید از تمامی ویژگی ها و امکانات این برنامه به طور کامل استفاده کنید. این برنامه با اینکه در مارکت گوگل پلی موجود نمی باشد، در عین حال یکی از قوی ترین برنامه های موجود برای مسدود سازی تبلیغات ناخواسته در دستگاه های اندرویدی می باشد. بعلاوه ، رابط کاربری آن ساده ، راحت و آسان تنظیم شده است.

اپلیکیشن اندرویدی AdAway که به صورت متن باز منتشر شده، تا کنون بازخورد های بسیار مثبتی از طرف کاربران دریافت کرده است. این اپلیکیشن از فایل های هاست برای عمل مسدود سازی استفاده می کند. فایل های هاست شامل لیستی از راه های ارتباطی بین میزبان و آدرس IP می باشند. هنگامی که یک اپلیکیشن می خواهد یک تبلیغات را در دستگاه اندرویدی نشان دهد، درخواستی را به آدرس 127.0.0.1 می فرستد که در حالت پیشفرض هیچ محدودیتی برای منع نمایش تبلیغ وجود ندارد. اما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید این درخواست را به سرورهای خاصی (که حاوی IP مورد نظرتان می باشند) هدایت کنید تا اجازه نمایش تبلیغ را صادر نکنند. شما می توانید فایل های هاست را از خود اپلیکیشن دانلود کنید، اما این فایل های پیشفرض به شما اجازه اضافه کردن سایت ها به لیست سیاه و سفید را نخواهد داد.

برنامه های مشابه AdAway

Boot-Animations-for-Superuser

Boot Animations for Superuser

Offline Mode
0
3.1.2.0
دانلود Top Follower - اپلیکیشن تاپ فالوئر برای اندروید

Top Follower

Online Mode
3
2.3
lucky-patcher-logo

Lucky Patcher

Offline Mode
3
9.4.5
CamToPlan

CamToPlan

Offline Mode
0
3.3.9
دانلود Sticker.ly – اپلیکیشن ساخت استیکر واتساپ استیکرلی برای اندروید

Sticker Maker WhatsApp

Offline Mode
3.44
1.17.4

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه