دانلود A3: STILL ALIVE – بازی نقش آفرینی زنده بمان اندروید توضیحات زنده بمان

دانلود A3: STILL ALIVE – بازی نقش آفرینی زنده بمان اندروید

A3: STILL ALIVE یا زنده بمان عنوان یک بازی منحصر به فرد و بی نظیر از استودیو بازی سازی Netmarble می باشد که در این پست قصد معرفی آن را داریم. شاید یکی از بهترین کلماتی که بتوان این بازی را توسط آن توصیف کرد ” خارق العاده ” باشد! نتماربل یکی از بهترین استودیو های بازی سازی اندرویدی می باشد که در گذشته نیز شاهد شاهکار های فوق العاده ای از آن بوده ایم؛ بازی هایی نظیر Marvel Future Fight که توانسته است در مدت زمانی کوتاه توجه پلیر های بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کنند. از بهترین و پر طرفدا ترین شاهکار های این استودیو می توان به استیل الایو یا همان A3: STILL ALIVE اشاره کرد که با سبک های ترکیبی نقش آفرینی و بتل رویال شما را وارد دنیایی جدید از بازی های رایانه ای می کند.

همان گونه که در توضیحات فوق اشاره کردیم اصلی ترین ویژگی این بازی ترکیبی بودن سبک آن می باشد. همین موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید خط داستانی خود را در دنیایی بی پایان خلق کنید! در بازی A3: STILL ALIVE شما وارد دنیایی بی انتها می شوید؛ جهانی که توسط نیرو های اهریمنی دربر گرفته شده و باید بتوانید جهان را آزاد سازید. جلوه های صوتی و گرافیکی بی نظیر، وجود کاراکتر های مختلف، ویژگی های گوناگون هر کاراکتر و … تنها تعدادی از ویژگی های منحص به فرد این گیم فوق العاده است. اگر بخواهیم در مورد خط داستانی بیشتر توضیح دهیم، باید بگوییم بازیکنان یک تجربه حماسی، کاوش در سرزمین های وسیع و پر از رمز و راز خواهند داشت.

المان‌های در نظر گرفته شده در A3: STILL ALIVE خاص و منحصربه‌فرد هستند! گرچه در دنیایی بی پایان، برای زنده ماندن خود باید تلاش کنید، اما بازی برای گیمر ها مأموریت هایی را در نظر می‌گیرد که با به پایان رساندنشان امتیاز و جوایز مختلف را دریافت می‌کنید. به کمک این جوایز و غنیمت‌ها قادر خواهید بود تا کاراکتر مورد نظرتان را ارتقاء داده و آن‌ها در سطوح بسیار بالایی شخصی سازی کنید. یکی دیگر از مواردی که باعث جذابیت بسیار زیاد بازی A3: STILL ALIVE می‌شود توانایی ملحق شدن به کلن‌های مختلف می‌باشد. بازیکنان باید بتوانند که در کنار یکدیگر کلن‌هایی قدرتمندی را تشکیل داده و توانایی‌های شان را روز به روز افزایش دهند. به‌ طور خلاصه در این بازی هر کسی نقش خاصی را ایفا می‌کند و به طور مستمر با قابلیت‌ها و قدرت‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید که مقابله با آن‌ها و یا استفاده از آن‌ها به نفع خود، تنها به استراتژی خاصتان بستگی دارد.

ویژگی های بازی A3: STILL ALIVE :

  • تجربه یک بازی خارق العاده با سبک های ترکیبی بتل رویال و نقش آفرینی
  • مجموعه ای از کاراکتر های مختلف با قدرت های گوناگون
  • گیم پلی روان در دنیایی نا محدود و جهان آزاد
  • امکان رغم زدن سناریو دلخواه خود در طول بازی
  • مجموعه ای از انواع ماموریت های متنوع با دریافت جوایز گوناگون
  • شخصی سازی کاراکتر های بازی در سطوح بالا
  • گرافیک اچ دی و بی نظیر

دانلود ADS

برنامه های مشابه A3: STILL ALIVE

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Offline Mode
3
2.22.0
Legend of Solgard

Legend of Solgard

Online Mode
5
2.30.1
دانلود Shadow Fight Arena - آپدیت بازی شادو فایت 4 اندروید

Shadow Fight Arena – Ninja PvP

Online Mode
5
1.4.20
Pokémon Masters EX

Pokémon Masters

Online Mode
3.33
2.22.0
دانلود Shadow Fight 3 - آپدیت جدید بازی شادو فایت 3 اندروید

Shadow Fight 3

Online Mode
4
1.28.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه