A 2 Player games: the Challenge توضیحات رقابت های دو نفره

A 2 Player games: the Challenge

A 2 Player games: the Challenge عنوان یک مجموعه بازی آرکید دو نفره مهیج است که می‌تواند ساعت خوشی را در کنار دوستان‌تان برای شما عزیزان رقم بزند. به طور معمول و در بسیاری از موارد هنگامی که با دوستان خود در یک جا جمع می‌شویم هدف همه ما تنها سرگرمی است. گرچه امروزه مجموعه‌ای از بازی‌های رایانه‌ای اکشن در سبک‌های مختلف معرفی شده‌اند که تمامی‌شان قابلیت اجرای آنلاین و چند نفره را دارند؛ اما گاها برخی از بازی‌های آفلاین و کم حجم جذابیت بیشتری داشته و حتی می‌توانند باعث شادی و خنده‌مان شوند! اگر شما در در جمع دوستان خود از انجام بازی‌های اکشن آنلاین خسته شده‌اید پس بهتر است با ما وارد دنیایی از بازی‌های آرکید جذاب و خیره‌کننده شوید. جایی که حتی ممکن است بر اثر رقابت‌ها دوستی‌های‌تان کدر شود!

در عنوان A 2 Player games: the Challenge ما شاهد مجموعه‌ای از انواع بازی‌های آرکید هستیم. در حال حاضر تیم توسعه دهنده این بازی بیش از 60 عنوان مختلف را در اختیار علاقه مندان قرار داده‌اند که در تمامی آن‌ها شرایطی برای رقابت‌هایی جذاب فراهم شده است. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد عدم نیاز به اینترنت برای اجرای این بازی‌ها می‌باشد. تمامی عناوین موجود به صورت آفلاین اجرا شده و هر دو بازیکن باید از یک دیوایس هوشمند برای رقابت‌ها استفاده کنند. پیشنهاد ما استفاده از تبلت‌های اندرویدی است که با داشتن صفحه نمایشی بزرگ کمک می‌کنند رقابتی هیجان انگیز را به سادگی هر چه تمام‌تر تجربه کنید.

دیگر نکته موجود در ارتباط با بازی A 2 Player games: the Challenge وجود برخی عناوین چند نفره می‌باشد. تا جایی که در بعضی از بازی‌ها، شما می‌توانید تعداد بازیکنان را تا 4 نفر افزایش داده و یک رقابت 4 نفره را تجربه کنید. در صورت عدم حضور دوست شما و نبود حریف قادر خواهید بود تا با NPC‌ها رقابت کرده و نشان دهید که حتی هوش مصنوعی قدرتمند نمی‌تواند مانع توانایی‌های‌تان شود. تیم توسعه دهنده تلاش کرده است که برای هر سلیقه‌ای یک بازی جذاب را طراحی کند. پس با هر سلیقه‌ای می‌توانید از این بازی‌های آرکید و اعتیاد‌آور چند نفره نهایت بهره را ببرید.

ویژگی های بازی A 2 Player games: the Challenge:

  • مجموعه ای بی نظیر از 60 بازی آرکید مهیج
  • گروهی مناسب از انواع بازی ها برای تمامی سلیقه ها
  • امکان اجرای بازی ها به صورت 2 تا 4 نفره
  • گرافیک فانتزی و سرگرم کننده در کنار گیم پلی جذاب
  • امکان اجرای بازی ها بدون حضور دوستان تان و رقابت با هوش مصنوعی

برنامه های مشابه A 2 Player games: the Challenge

دانلود Jetpack Joyride – بازی جت پک جوی راید اندروید + مود

Jetpack Joyride

Offline Mode
0
1.89.1
دانلود Subway Surfers - بازی موج سواران مترو برای اندروید + مود

Subway Surfers

Offline Mode
3.58
3.24.1
دانلود Blockman Go: Blocky Mods – بازی مرد بلوکی اندروید

Blockman Go: Blocky Mods

Online Mode
3.78
2.68.1
HellCopter

HellCopter

Offline Mode
0
1.8.31
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.32
1.20.60.24

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

اکسکوینو